Сестри Porsche Panamera GTS і GTS Sport Turismo прийшли в Росію

Сёстры Porsche Panamera GTS и GTS Sport Turismo пришли в Россию

По потужності, максимальному крутному моменту і ціною версії GTS займають позицію між модифікаціями Panamera 4S і Turbo. Автомобілі вже можна замовити.

У ряді моделей Porsche Panamera і Panamera Sport Turismo з’явилася пара нових версій: GTS і GTS Sport Turismo, на які відразу були встановлені російські цінники — від 9 279 000 рублів і від 9 450 000 відповідно. Автомобілі отримали чотирилітрову «битурбовосьмерку» з віддачею 460 к. с. і 620 Н•м, що на 20 л. с. і 100 Н•м більше, ніж було на GTS-версії в минулому поколінні Панамери з «атмосферником» V8 4.8.

Сёстры Porsche Panamera GTS и GTS Sport Turismo пришли в Россию

Моделям GTS за замовчуванням покладено пакет SportDesign з темними акцентами, чорними шильдиками, обрамленням вікон і нижніми частинами бамперів. У базове оснащення входять 20-дюймові колісні диски Panamera Design.

Сёстры Porsche Panamera GTS и GTS Sport Turismo пришли в Россию

Салон варіацій GTS прикрашений чорною алькантарою (в тому числі на кермі з підігрівом) і анодованим алюмінієм. За доплату можна отримати прострочку, тахометр і написи GTS в контрастних кольорах Carmine Red або Crayon, а от модуль зв’язку Connect Plus встановлений тут за замовчуванням.

Виконання GTS вже «в базі» обладнані повним приводом PTM і восьмиступінчастим «роботом» PDK. Також за замовчуванням в оснащення входить і пакет Sport Chrono, а як опція доступний полноуправляемое шасі. Час розгону з місця до сотні у Панамери GTS і Панамери GTS Sport Turismo однакове: 4,1 ц. Максималки ж двох сестер — 292 км/год і 289 км/год, відповідно, а витрата палива в комбінованому циклі — 10,3 та 10,6 л/100 км

Сёстры Porsche Panamera GTS и GTS Sport Turismo пришли в Россию

Панамерам GTS пощастило першими випробувати новинку для всього модельного ряду Панамер: повнокольоровий проекційний дисплей з широкими можливостями індивідуальної настройки.

Сёстры Porsche Panamera GTS и GTS Sport Turismo пришли в Россию

Сестрам GTS покладені адаптивні амортизатори PASM з оригінальними параметрами і трикамерна пневмопідвіска з заниженням на десять міліметрів (у порівнянні зі звичайними Панамерами), плюс збільшені гальмівні диски (390/365 мм, спереду/ззаду, це посередині між дисками версій 4S і Turbo).

Нагадаємо, що в минулому поколінні у Панамери не існувало більш практичною і універсальної варіації Sport Turismo, так що поява GTS Sport Turismo — новація і для всієї історії моделей Porsche з шильдиками GTS. Пропозиція це в деякому роді унікальне. Найближчий суперник Панамери, п’ятидверний Mercedes-AMG GT, до російського ринку ще не добрався, а адже в нього якраз є близька по віддачі версія GT 53 (3.0, 435 к. с. +22 л. с. від двигуна-генератора). Універсал CLS Shooting Brake просто канув в Лету. Є седан CLS 53 c аналогічним GT 53 двигуном. Але він все ж дещо дрібніші і AMG GT, і Панамери. Зате і доступніше: від 6 430 000 рублів.