Седанів Mercedes CLS в Росії доведеться поміняти ремені

Седанам Mercedes CLS в России придётся поменять ремни

Дефект виявлений у новітнього седана третього покоління, який вийшов на російський ринок у січні цього року. На нашій пам’яті CLS раніше не відгукувався.

Далеко не всі знають, що у ременя безпеки є корпус, у якого є кришка з заклепочних з’єднанням. Якщо з ними щось не так, оголошується відгук. Зараз в дефекті запідозрені седани Mercedes-Benz CLS версій 350 d, 400 d і 450 4Matic, вироблені в 2017-2018 роках. З’єднання в них «може не відповідати специфікації», тому в безкоштовній заміні ременя водія та/або переднього пасажира потребують 123 автомобіля. Росстандарт опублікував їх VIN-номера.

Седанам Mercedes CLS в России придётся поменять ремни

Нехай це старий комплект від «сі-ель-еса» першого покоління W219, а зараз в ходу C257, зате кришка корпусу ременя добре видно праворуч.

За кордоном аналогічних акцій не видно. Там останніми звучними історіями, пов’язаними з ременями, були неприємності двохдверок Mercedes-AMG GT і поки обійшов Росію стороною березневий відгук кросоверів GLC. У другому випадку 121 800 машин вирушили на ремонт, так як замки ременя втягуються у внутрішню обшивку, не дозволяючи пасажирам пристебнутися.