Седан Nissan Maxima розкриє всі обновки в Лос-Анджелесі

Седан Nissan Maxima раскроет все обновки в Лос-Анджелесе

Решітка радіатора збільшилася у висоту, перекроєні бампер і малюнок ходових вогнів у фарах. Про інші деталі компанія розповість ближче до автошоу.

В кінці листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі відбудеться публічна прем’єра седана Nissan Maxima 2019 модельного року. Виробник обмежився поки тільки одним офіційним знімком і мінімальною інформацією про зміни. Але ми очікуємо коригування оптики (як спереду, так і ззаду), інтер’єру і оснащення.

Седан Nissan Maxima раскроет все обновки в Лос-Анджелесе

Нагадаємо, що інтер’єр Максими в 2016 році видання Ward’s включило в десятку кращих. Навряд чи дизайнери захочуть перекроїти його радикально.

Компанія підносить Максиму як «чотиридверний спорткар» (4-Door Sports Car), а тому пропонує седан відразу ж з порівняно потужним агрегатом VQ V6 3.5 (304 л. с., 354 Н•м), оснащеним безпосереднім уприскуванням і безперервним регулюванням фаз на впуску і випуску. Вибору трансмісії теж немає: варіатор (в деяких комплектаціях — з можливістю ручного перемикання підрульовими пелюстками між віртуальними передачами), передній привід. Навряд чи тут зміни будуть радикальними. Хоча навесні на Алтиме компанія відмовилася від двигуна V6 на користь наддувний «четвірки» VC-Turbo зі змінним ступенем стиснення.

Седан Nissan Maxima раскроет все обновки в Лос-Анджелесе

Модель Maxima і зараз оснащена декількома помічниками водія, від моніторингу сліпих зон до автоматичного гальмування перед іншими машинами, від контролю трафіку ззаду до адаптивного «круїзу». Але на оновленому седані з’явиться новітня версія такого комплексу.

Також розробники оголосили, що на Максима 2019 року буде доступний набір систем безпеки Nissan Safety Shield 360. Це означає шість технологій допомоги: автоматичне гальмування з виявленням пішоходів, використовує спільно радар і камеру; попередження про виїзд із смуги; автоматичне перемикання дальнього світла; моніторинг сліпих зон і поперечного трафіку ззаду; автоматичне гальмування при русі заднім ходом у разі виявлення перешкод. У продаж в США рестайлінгова Maxima надійде в грудні.

Було — стало

Седан Nissan Maxima раскроет все обновки в Лос-Анджелесе