Седан BMW третьої серії зберіг спортивний настрій

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Довжина седана дорівнює 4709 (+85 мм до минулого покоління), ширина — 1827 (+16), висота — 1442 (+1), колісна база — 2851 мм (+41). Колія збільшена на 43 мм спереду і 21 мм ззаду.

Нова «трійка» BMW розкрила свої секрети на автошоу в Парижі. Особливих таємниць не було, адже попередні відомості по техніці вже спливали, а вигляд у загальних рисах був зрозумілий прототипам. І все ж розповісти є про що: німці намагалися підтягнути кожен пункт у властивостях третьої серії. П’ятнадцять мільйонів екземплярів попередніх шести поколінь ясно говорять, що для марки ця машина вкрай важлива.

Хтось чекав від зовнішності «троячки» масштабованого варіанту «п’ятірки», але не все так просто. Вузькі ліхтарі, скажімо, викликають асоціації не з нею, а з Z4 та з восьмої серії.

Сучасна платформа CLAR дозволила і масу моделі знизити (до 55 кг в залежності від версії), і впровадити нову електроніку. До речі, кузов повністю сталевого перейшов до комбінованого (сталь/алюміній). Тут є різні помічники водія, аж до асистента Professional. Він забезпечує автоматичне утримання в смузі з активним захистом від бічних ударів. Доступний буде просунутий асистент паркування. Такий контролює і кермо, і розгін/гальмування, та ще вміє автоматично відтворювати при русі заднім ходом траєкторію машини на останніх 50 метрах.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Салон — суміш Z4 і X5 (подивіться на блоки «клімату», світла, кермо і центральний тунель). Достаток хитромудрих дизайнерських деталей (впору згадати Lexus) — суперечливе, проте явно сучасніше минулого архітектури.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Модернова, хоча і подслеповатая (засуджений по «ікс-п’ятий») цифрова панель приладів (12,3 дюйма) — не догма. Існує версія і з класичними стрілками.

Операційна система BMW 7.0 з дисплеєм на 10,25 дюйма принесла з собою більше варіантів у взаємодії з машиною (від сенсорного екрану до контролера на тунелі і просунутого голосового управління). Ще тут з’явився помічник Intelligent Personal Assistant, відгукується на «Hey BMW» або «OK BMW», а також на персональне ім’я, яке може поставити водій. Його можна запитати про рівні масла, повідомлення в Інтернеті або задіяти через нього розважальні функції.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Передбачені як «механіка», так і восьмиступінчастий «автомат». Але на знімках ми бачимо одне оформлення центрального тунелю. Про те, що варіантів буде два, згадано лише в єдиному місці релізу. Неясно, як буде вирішено управління мультимедійною системою, якщо на тунелі додасться куліса «механіки», яка вимагає більше місця.

Виходить, що трійка теж «дала крен» у бік більшої цифровізації і комфорту у всіх сенсах, як «ікс-п’ятий»? Немає. Автори моделі запевняють, що сьоме покоління седана як ніколи сфокусовано на спортивному доробку третьої серії. Підвіски (спереду McPherson, ззаду пятирычажка) були переглянуті, хоча на перший погляд нагадують колишні. А ще нова «трійка» привнесла в сім’ю BMW так звані прогресивні амортизатори. Їх жорсткість підлаштовується під хід штока, так що вони краще гасять розгойдування кузова. Таким чином, навіть базове пасивне шасі забезпечить кращий баланс між комфортом і точністю реакцій, ніж було у минулому «троячки». Тут в масть і більш жорсткі кріплення важелів.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Невеликий виступ посередині фари навіває спогади про Peugeot. Втім, тут важливіше начинка: світлодіодні фари входять у базу», за доплату — діодні з розширеними функціями або з лазерно-люмінофорною дальнім світлом BMW Laserlight, б’є на 530 м.

Ще для седана заготовлені проста М-підвіска з заниженням на десять міліметрів. У неї теж є прогресивні амортизатори. І вперше на третьої серії у підвіски з заниженням — своя эластокинематика, відмінна від штатної. Вона дозволила і жорсткість пружин наростити. Раніше у такої версії була надбавка у 12% жорсткості, тепер-24%. Амортизатори знову ж таки допомогли: на передніх з’явився гідравлічний демпфер відбою, на задніх — збільшений демпфер стиснення. Також передбачена опціональна М-підвіска з электронноуправляемыми амортизаторами. Обом покладається в комплекті адаптивне рульове керування. Одна з опцій — гальмівна система M Sport з чотирьохпоршневими фіксованими супортами, пофарбованими в синій колір і забезпеченими логотипом М.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Німці рапортують про зниження центру ваги, отримання ідеального статичного розподілу ваги (50:50) та поліпшення коефіцієнта опору повітрю (0,23 на версії 320d).

На момент виходу на ринок у «трійки» буде п’ять варіантів силових агрегатів. Це дволітрові бензинові версії (320i на 184 л. с. і 330i на 258 к. с.), дизельні (318d на 150 л. с. і 320d на 190 л. с.), плюс дизельна 330d з трилітрової рядної «шісткою» на 265 «коней». До того ж передбачена повнопривідна модифікація 320d xDrive. Пізніше чекаємо і трициліндрові версії, і більш потужні шестициліндрові, і гібридні варіанти.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Опціональна скляний дах тепер довше на 100 мм, а ось обсяг багажника зберігся (480 л). У вигляді опції можна отримати систему легкого доступу з автоматичним відкриттям і закриттям автомобіля, а також електроприводом кришки багажника з безконтактним спрацьовуванням.

Випускати модель будуть три заводи: в Мюнхені, Шеньяні (на СП BMW і Brilliance Auto), а також на новому підприємстві BMW в Сан-Луїс-Потосі (Мексика). На основних ринках машина з’явиться в березні. Дату старту продажів у нас представництво уточнить пізніше. Ймовірно, це також виявиться весна. Але вже оголошено, що в Росії будуть представлені три варіанти моделі: 330i, 320d і 320d xDrive. У всіх вже за замовчуванням будуть встановлені пакет M Sport, світлодіодні протитуманки, шкіряне спортивне рульове колесо М, підвіска і гальмівна система M Sport. А на 330i на додаток до перерахованого можна буде замовити задній диференціал з електронним блокуванням у поєднанні зі спортивною підвіскою M або адаптивної M.

Історія Сергій Удачин, Кирило Васильєв

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Історичні корені модельної лінійки BMW третьої серії тягнуться від сімейства компактних седанів, купе і лифтбеков Neue Klasse, вважаються прямими предками нинішніх баварських «трійок» і «п’ятірок». Ці машини, що випускалися з 1962-го по 1977 рік, оснащувалися бензинової атмосферної «четвіркою» M10, робочий об’єм якої в залежності від моделі (1500, 1800, 1600, 1602, 2000 C/CS, 2000, 2002, 1502 і 1802) варіювався в діапазоні від 1,5 до двох літрів. У них була повністю незалежна підвіска зі стійками McPherson і передніми дисковими гальмами.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Перше покоління BMW третьої серії (Е21) з’явилося в 1975 році як заміна дводверки 1602. Модель, що випускається з кузовами купе і кабріолет (останні виготовляла штутгартская фірма Baur), оснащувалася вже знайомої «четвіркою» М10 об’ємом 1,6, 1,8 і 2 літри, а також «шісткою» М20 об’ємом 2 і 2,3 л. В кінці 1975 року дволітровий мотор оснастили інжектором Bosch K-Jetronic. Трансмісій було передбачено три: чотириступінчаста і п’ятиступінчаста (з мотором 2.3) «механіка» Getrag, а також тридіапазонний «автомат» ZF 3 HP-22 в якості альтернативи. Відмінна риса моделі — клиноподібна форма передка, як у занедбаній кількома роками раніше «п’ятірки» (Е12). В інтер’єрі була реалізована нова концепція організації простору з трохи поверненою до водія передньою панеллю. Згодом цей підхід використовувався на багатьох моделях BMW.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Друга генерація «троячки» (Е30) з’явилася в 1983 році і була представлена чотирма типами кузовів: седан, купе, кабріолет (випускався до 1993 року) і універсал (до 1994 року). Гаму моторів становили бензинові і дизельні агрегати: рядні «четвірки» M10, M40 і M42 (об’ємом 1,6–1,8 л) і «шістки» М20 і М21 (2,0–2,7 л).

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Для різних модифікацій другий «троячки» пропонувалося сім варіантів коробок передач. З них чотири «механіки» Getrag (чотирьох – і п’ятиступінчасті) і три «автомата» ZF (трьох – і чотирирівневі). З 1988 по 1991 рік баварці випускали повнопривідні седани, купе і універсали 325ix, а з 1986 по 1992 рік ще й потужну двухдверку M3 з трохи видозміненій зовнішністю, модернізованої «четвіркою» 2.3, налаштованим випуском і спортивною підвіскою.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Чергове, третє за рахунком покоління BMW третьої серії (E36) з’явилося в 1990 році. Завдяки збільшеній довжині і ширині кузова, а також вытянувшейся колісній базі помолоділий і похорошевший автомобіль став вместительнее і комфортніше. Крім вже пропонувалися раніше варіантів купе, седан, універсал (Touring) і кабріолет, з’явився ще і трьохдверний хетчбек (Compact), який виявився досить популярним у Європі і не знайшов свого покупця в США.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

У порівнянні з попередником істотно зросла моторна лінійка. До неї увійшли дев’ять бензинових моторів («четвірки» 1.6–1.9 і «шістки» 2.0–3.2) і пара турбодизелів (1.7 і 2.5). З ними агрегатувалися п’яти – або шестиступінчаста «механіка», або чотирьох – або пятидиапазонный «автомат».

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Седан четвертої генерації (E46) був виведений на світовий ринок, виключаючи США, в 1998 році. Роком пізніше до нього приєдналися купе і універсал, а в 2000-му — кабріолет і хетчбек. Це покоління моделі користувалося величезним успіхом у покупців і стало свого роду еталоном серед однокласників. У 2002 році продажі моделі склали рекордні 561 249 одиниць. З 2000 по 2006 рік пропонувалася спортивна версія BMW M3 з кузовами купе і кабріолет, а в 2003 році в Європі тиражем всього 1400 примірників була випущена полегшена на 110 кг модифікація BMW M3 CSL з більш потужним модифікованим варіантом мотора 3.2 (S54).

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Седан і універсал четвертого покоління оновили в 2002 році. Вони отримали нові фари, бампери і більш потужні мотори. Трохи пізніше, навесні 2003-го, аналогічні зміни відбулися кабріолет і купе. Ця «трійка» оснащувалася 13 варіантами моторів — бензиновими «четвірками» (1.8–2.0), «шістками» (2.0–3.2) і навіть двигуном V8 (4.0), а також турбодизелями (2.0–3.0). Коробки передач п’яти – і шестиступінчастою механічні та автоматизовані.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

П’яте покоління BMW третьої серії (E90–Е93), ще більш велике, сучасне і технологічне, випускається з 2005 року. Доступно з чотирма варіантами кузовів: седан (Е90), універсал (E91), купе (E92) і купе-кабріолет (E93).

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Під капотом такої «троячки», оснащується заднім або повним приводом, можуть перебувати атмосферні і наддувні бензинові чотирьох-, шести – і восьмициліндрові мотори 1.6–4.0 або дизелі 2.0, 3.0 3.0 Twin Turbo. Коробки передач дві — «механіка» і «автомат». Обидві шестиступінчасті. Легкі косметичні зміни, що торкнулися бампери, дзеркала, світлотехніку і матеріали обробки в салоні, седан і універсал пережили восени 2008 року, а дводверки — навесні 2010-го. «Заряджена» модифікація М3 пропонується для всіх версій, окрім «сараю».

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

Нинішнє шосте покоління BMW третьої серії (F30–F35) випускається з 2012 року. Ця «трійка» продається в кузовах седан, універсал, фастбек, а також седан з подовженою колісною базою для китайського ринку. У 2015 році модель зазнала рестайлінг. В цьому поколінні немає версії купе — його виділили в окрему четверту серію (F32, F33 та F36), до якої також відносяться кабріолет і п’ятидверний ліфтбек GranCoupe. Всі двигуни F-генерації наддувні. Молодші агрегати — бензинові трициліндровий 1.5 і чотирициліндровий 1.6. Дволітрові «четвірки» і трилітрові рядні «шістки» доступні і в бензиновому, і в дизельному варіанті. До рестайлінгу продавалася гібридна версія. У шостому поколінні на зміну гідравлічного підсилювача керма прийшов електромеханічний вузол.

Седан BMW третьей серии сохранил спортивный настрой

У «зарядженої» M-версії рядна «шістка» змінила атмосферний двигун V8 4.0. Агрегат з двома турбонагнітачами видає 431 к. с. Спортивна модель доступна тільки в кузові седан — купе і кабріолет також відокремилися в нову четверту серію.