Roshel Senator APC – військовий бронетранспортер

Roshel Senator APC – військовий бронетранспортер, який готовий до апокаліпсису.

  Перед вами версія не для продажу, однак є і модель для цивільних.

  Канадська компанія Roshel Defense Solutions – новий гравець на ринку, який дебютував з вражаючим автомобілем для спецоперацій під назвою Senator APC.

  “Ми ставимо собі за мету досягти технічного та інноваційного прориву в сфері мобільних тактичних засобів протидії”, – сказав генеральний директор Roshel Defense Solutions.

  Повноцінний бронетранспортер (APC – англомовний аналог БТР). Машина має сталевий кузов і скло, здатне витримувати постріли з 50-каліберного зброї. Senator також має вибухозахищений кузов, тому він може витримати підрив гранати або міни. Шини автомобіля мають систему Run Flat з підкачкою на ходу.

  Автомобіль обладнаний системою ХБРЯ, яка може протидіяти хімічним, біологічним, радіологічним та навіть ядерною (!) Атакам, генеруючи чисте повітря всередині герметичної кабіни. Тому 10-12 пасажирів всередині Roshel Senator APC зможуть пережити практично будь-яку катастрофу.

  Завдяки системам спостереження БТР відстежує рівень газів і радіації, зовсім як марсохід. На спецзамовлення компанія готова провести будь-які модифікації цільового призначення. Говорячи іншими словами, можна встановити на кузов зомбі-косарки і зомбі-давилки.

  Компанія не розголошує, на якій платформі побудований БТР, відзначаючи лише, що вона від “важкого комерційного вантажівки” Ford F-серії. Тим більше, що в рух “Сенатор” наводиться 6,7-літровим турбованим дизелем потужністю в 330 л. с. і 750 Нм крутного моменту. Якби були електродвигуни та сонячні панелі – його б і на Марс можна було відправляти.

  Senator APC призначений виключно для правоохоронних служб і державних установ, причому кожен автомобіль або партія машин готуються індивідуально, тому навіть орієнтовну вартість ніхто не називає. Однак втішають, пропонуючи версію цієї моделі для цивільних. Схоже, у Revzani Tank проти “канадського десептиконів” немає жодного шансу на перемогу.