Родстер Porsche 911 Speedster вийде тиражем 1948 штук

Родстер Porsche 911 Speedster выйдет тиражом 1948 штук

Двухдверка побудована силами відділу Porsche Motorsport в Вайсахе за участю підрозділів Style Porsche і Porsche Exclusive Manufaktur. Червоний колір повинен нагадувати про версії Speedster 1988 року. Новий серійний родстер стане першим автомобілем з «історичним» пакетом Heritage Design.

Концепт Porsche 911 Speedster, представлений влітку в Цуффенхаузене, схвалений до дрібносерійного виробництва в першій половині 2019-го. Тираж обмежений 1948 екземплярами, оскільки це рік народження оригінального Спідстер 356. Але в Париж штутгартці знову привезли концепт. Другий прототип відрізняється від першого лише забарвленням Guards Red, новими колесами діаметром 21 дюйм і обробкою салону чорною перфорованою шкірою з червоними вкрапленнями. «Всі компоненти кузова і всі технології двох автомобілів ідентичні», — вказує Porsche.

Родстер Porsche 911 Speedster выйдет тиражом 1948 штук

«Хрещатий» дизайн коліс відсилає до гоночних Porsche 911 RSR і GT3 R. Ходові вогні затоновані до червоності. Зовнішні дзеркала Talbot і кришка паливного бака в центрі капота прикрашені темним хромом і платиною.

При створенні Спідстер інженери «надихалися» шасі від купе Porsche 911 GT3 і кузовом кабріолета 911 Carrera 4. Для полегшення конструкції використовувалися композити на основі вуглеволокна. Вихлопна система виконана з титану. «Потужність понад 500 л. с.» видає оппозитний «шістка», сполучена з шестиступінчастою «механікою». Комплектація раніше «пуристская», тому кондиціонера і медіасистеми в ній немає.