Прототип Infiniti Project Black S розкрив свій потенціал

Прототип Infiniti Project Black S раскрыл свой потенциал

Це купе розвиває на 41% більше сил, ніж звичайний Q60 S. При масі прототипу в 1775 кг його питома потужність вище на 39% (320 л. с. на тонну). Воювати довелося за кожен кілограм, адже трансмісія додавала близько 200 кг до загальної маси. Капот, крила, дах були замінені панелями з вуглеволокна.

У Парижі прогриміли прем’єра експериментального суперкупе Infiniti Project Black S, створеного на основі моделі Infiniti Q60 S за участю інженерів і гонщиків формульної команди Renault Sport. Унікальна «двухгибридная» установка ERS (Energy Recovery System) на чолі з «турбошісткою» 3.0 видає 571 к. с. і вимагає менше чотирьох секунд для розгону до 100 км/ч. Спасибі трьом мотор-генераторів (MGU), що збирає енергію від гальмування (модуль MGU-K) і вихлопних газів (два блоки MGU-H). Сьогодні автори «чорного проекту» пояснили, як все це працює.

Все яскраво-жовті акценти на машині — це вітання команді Renault Sport Formula One. Вибір шин був зупинений на Pirelli P Zero (275/30 R21 спереду, 295/30 R21 ззаду). Титанові наконечники випускних патрубків створені з використанням технології 3D-друку.

Енергія, зібрана генераторами MGU, зберігається в окремій літієво-іонної батареї ємністю 4,4 кВт•год. Вона розташована на кормі (з-за неї довелося прибрати задні сидіння) і використовується двома способами. По-перше, ця енергія прискорює роботу турбокомпресорів і сприяє рециркуляції повітря в двигуні для підвищення потужності. По-друге, накопичені резерви можуть застосовуватися для живлення модуля MGU-K, подає до 120 кВт (163 к. с.) безпосередньо в трансмісію.

Прототип Infiniti Project Black S раскрыл свой потенциал

Project Black S — перший автомобіль Infiniti з повним керуванням «по дротах», оскільки приєдналася система рекуперативного гальмування BBW (brake-by-wire). Їй потрібні вентильовані диски з углеродокерамики діаметром 380 360 мм (було 355 і 350 мм).

Таким чином, «двухгибридная» технологія значно покращує продуктивність, гарантуючи миттєве прискорення автомобіля без запізнень. У прототипі додаткова потужність подається на задню вісь. Три режими руху прийшли з Формули-1: дорожній Road, продуктивний Quali і гоночний Race. В додаток можна адаптувати під себе АБС і трекшн-контроль. Передачі перемикає семиступінчастий «автомат» Jatco.

Прототип Infiniti Project Black S раскрыл свой потенциал

Безліч деталей салону замінено углеволоконными, включаючи каркаси передніх сидінь. Замість заднього дивана змонтована панель, що приховує акумулятор. Інтер’єр оброблений чорною шкірою з високотехнологічною «гексагональної» графікою, нанесене лазером.

Досвідчений зразок розроблений за 18 місяців — набагато швидше, ніж будь-який інший автомобіль марки. Таким чином, проект демонструє зусилля Infiniti в скороченні «періоду вагітності» для нових моделей. Допомагає в цьому команда Renault Sport, яка навчилася у Формулі-1 вносити удосконалення «на льоту». До того ж гонщики поділилися унікальним обладнанням, наприклад, інструментами цифровий діагностики для оптимізації аеродинаміки. Наступні етапи проекту Black S будуть реалізовані в 2019 році і знаменують перехід від віртуальних тестів і динамометричних стендів до гоночному треку.