Позашляховик Toyota Fortuner вишкірився у виконанні TRD

Внедорожник Toyota Fortuner оскалился в исполнении TRD

Продажу Форчунера в Росії почалися рік тому. За шість місяців 2018-го було продано 3111 штук. З них бензинової виявилася 651 машина, оскільки дизель з’явився раніше і сильніше затребуваний.

Варіація TRD (Toyota Racing Development), на відміну від пакета TRD Pro, обмежена суто декоративними рішеннями. Тому у моделі Toyota Fortuner помінялися тільки низ решітки, де тепер розміщений трилітерний шильдик, і обидва бампера, отримали пластини, які схожі на захисні. За рівнем оснащення комплектація TRD ціною 2 840 000 рублів відповідає варіанту «Елеганс» (2 718 000), тобто трохи не дотягує до топ-версії «Престиж» (2 946 000).

Внедорожник Toyota Fortuner оскалился в исполнении TRD

Бензиновий двигун 2.7 (166 к. с., 245 Н•м) не при справах. Всі TRD-машини оснащені турбодизелем 2.8 (177 к. с., 450 Н•м), шестиступінчастим «автоматом» і повним приводом, що підключається.

У Таїланді, де проводиться Fortuner, подібна спецверсія називається TRD Sportivo і відрізняється від нашої переважно чорними деталями.

Простіше перелічити те, чого у TRD немає в порівнянні з топ-моделлю, наприклад, шкіряної обробки салону. Також це 18-дюймові колеса, хромовані дверні ручки і підніжки з сріблястими вставками, безключовий доступ, кнопковий запуск двигуна, електрорегулювання водійського крісла, помічник при спуску з гори, електропривод багажної двері, склопідйомники з авторежимом для пасажирів. Кузов може бути пофарбований виключно в чорний «металік» за 26 000 рублів.