«Підігрітий» хетчбек Ford Focus ST наростить обсяг мотора

«Подогретый» хэтчбек Ford Focus ST нарастит объём мотора

Тестові зразки «ес-тешки» практично без будь-якого камуфляжу в останні дні стали попадатися фотографам як в Європі (на Нюрбургринзі і в його околицях), так і в США. Значить, до прем’єри недалеко. Вона може відбутися вже в цьому році. На ринок ж машина потрапить в початок 2019-го.

Новенький «підігрітий» хетчбек Ford Focus ST ми вже бачили майже без камуфляжу. А тепер його стало ще менше, і на нових кадрах цілком можна розглянути особливості оформлення бамперів, порівняти їх з іншими версіями «четвертого» Фокуса. Здається, тут сюрпризів бути не повинно. Але сюрприз помічений у вигляді стікера, що говорить про наявність «турбочетверки» 2.3 під капотом, передає видання Autoevolution.

«Подогретый» хэтчбек Ford Focus ST нарастит объём мотора

Цю корму ви вже бачили, тільки в плівці. Тепер дифузор «ес-тэшки» виставлений напоказ.

Раніше спливала інформація, ніби новий ST збереже наддувную «четвірку» 2.0, як у попередника, тільки підвищить потужність 250 сил приблизно до 280. Тепер, якщо наклейка не вводить глядачів в оману, на ST з’явиться агрегат 2.3 EcoBoost від RS-версії, тільки дефорсований з 350 до тих же 280 «конячок».

«Подогретый» хэтчбек Ford Focus ST нарастит объём мотора

Новий Focus ST легко переплутати з простим хэтчем, оснащеним стайлінг-пакетом ST-Line. Спереду — особливо (якщо тут в останній момент чогось не додадуть). Збоку хоча б можна орієнтуватися по колісним дискам, а ззаду — по числу і розташуванню вихлопних патрубків. Шильдики ST теж допоможуть.

Перехід з двох літрів на 2,3 л для «ес-тэшки» скоріше не питання максимальної потужності, скільки можливість легко підняти крутний момент приблизно до 400 Н•м (на «ер-еске» 2.3 зараз в наявності 470 з овербустом). Ми знаємо, що новий Focus RS піде ще далі — отримає стартер-генератор в доповнення до того ж наддувному двигуну 2.3 і підніме віддачу приблизно до 400 сил. Ну а для ST звільниться більше простору для маневру, тобто для подальших модифікацій і форсування, скажімо, при рестайлінг. Ну і ще пару слів про модифікаціях: дволітровий дизельний ST повинен зберегтися в програмі, тільки стане трохи могутніше (190-200 л. с. замість нинішніх 185).