Паркетники Nissan Juke запрошені на заміну замка запалювання

Паркетники Nissan Juke приглашены на замену замка зажигания

В інших країнах Джуки відкликають регулярно, а в Росії на нашій пам’яті такого не траплялося. Навіть у масивних замісах з подушками Takata кросовер виходив сухим з води. Навіть дивно.

Пружина всередині замку запалювання може мати виробничий дефект, від чого з часом руйнується. Цей знос в «обмеженому числі випадків» і «рідко зустрічаються обставин» здатний привести до того, що двигун затихне прямо під час руху. Така причина відкликання 375 кросоверів Nissan Juke, вироблених c третього квітня по 13 червня 2017 року. Росстандарт докладає список VIN-номерів. Відгук носить глобальний характер, і американцям він нагадав «справа замків» General Motors чотирирічної давності.

Паркетники Nissan Juke приглашены на замену замка зажигания

Замки запалювання з-за торчавших в них важких зв’язок ключів знеструмлювали машини на ходу. Відбувалися аварії, при яких ейрбег не спрацьовували. Більше 13 осіб загинули. У США під відкликання потрапило понад мільйон одиниць, в основному Chevrolet Cobalt (на фото).

На щастя, на цей раз «замкове справа» обійшлося без постраждалих. Сервісна акція Ніссана в Північній Америці проводилася в кінці літа і торкнулася 166 тисяч автомобілів десяти моделей. Поряд з Джуком під відгук потрапили, наприклад, Sentra, Note і Micra. Ремонтники повинні провести перевірку і при необхідності безкоштовно поміняти замок. До речі, зараз набирає хід нова глобальна кампанія за участю 240 000 Нісанів (Pathfinder, Murano, Maxima) і Infiniti (QX60) 2015-2018 модельних років. Витік гальмівної рідини, що може призвести до короткого замикання і пожежі.