Паркетники Mazda CX-5 відкликані для заміни насоса

Паркетники Mazda CX-5 отозваны для замены насоса

На цей раз знову потревожено перше покоління Мазди CX-5, яке викликалося на сервіс у квітні: 20 030 машин було запідозрено в неполадках стоянкового гальма.

В процесі експлуатації дизеля Skyactiv-D 2.2 (190 л. с., 450 Н•м) з’являються металеві частинки, які негативно впливають на ротор вакуумного насоса гальмівної системи. Тому при низькій частоті обертання коленвала багаторазове натискання педалі гальма протягом короткого проміжку часу не дасть очікуваного результату, адже ефективність підсилювача привода знизиться. З-за цього під відгук у Росії потрапили 889 кросоверів Mazda CX-5, проданих з січня 2012 року за той же місяць 2016-го.

Паркетники Mazda CX-5 отозваны для замены насоса

Але проблема не тільки з гальмами. Дефектний резистор, покликаний усувати перешкоди при коливаннях напруги, може пошкодити ланцюг управління паливними форсунками. Ймовірні наслідки: коротке замикання, втрата запобіжника, припинення вприскування палива, зупинка двигуна.

Сервісмени не тільки замінять вакуумний насос, але і перепрограмують блок управління двигуном, щоб не постраждали внутрішні компоненти модуля. Перелік VIN-номерів оприлюднений Росстандартом. Нинішній відгук — ехо глобальної кампанії, яка стартувала ще у лютому і охопила близько 460 000 автомобілів (з них 170 000 в Японії). Причому порушені сімейства Mazda 3 і Mazda 6.