Паркетник Volkswagen T-Cross похвалився комплексом безпеки

Паркетник Volkswagen T-Cross похвалился комплексом безопасности

Рекламний слоган новачка звучить як «Я щось більше» (I am more), а далі йдуть уточнення: I am practical, I am cool, I am intuitive та I am safe.

З таким підходом до поетапної видачі даних, здається, і прем’єри не знадобиться. Але вона відбудеться 25 жовтня. А поки чергова серія про субкомпакт Volkswagen T-Cross. Раніше компанія виклала скетчі, розповіла про лінійці моторів, розписала деякі подробиці про багажнику та салоні. Тепер розшифровано девіз «I am safe».

Паркетник Volkswagen T-Cross похвалился комплексом безопасности

У розпорядженні глядачів вже є фірмові скетчі і «офіційні шпигунські знімки» (набагато більше їх у нашій урізанні «Крупний план»), не рахуючи сторонньої зйомки.

Виявилося, у паркетника вже в базовій комплектації будуть системи утримання смуги руху Lane Assist, моніторингу фронтальної зони Front Assist з автоматичним гальмуванням на міських швидкостях (City Emergency Braking System) і навіть з детекцією пішоходів. Ще компанія подарувала «ти-кросу» адаптивний круїз-контроль, моніторинг сліпих зон дзеркал і поперечного трафіку ззаду. Німці хочуть зробити T-Cross одним із найбезпечніших у своєму сегменті.

Автоматичне гальмування в даному ролику не так цікаво, як мелькають деталі самої машини: пороги, задній бампер, рельєф капота, приборка, фари.

Більше того, тут, наче на якомусь дорогому Туарегу, впроваджена проактивна система захисту пасажирів, яка в разі загрози ДТП закриває вікна і люк, затягує паски і збільшує тиск в гальмівних контурах. Всі ці складові компоненти активної безпеки самі по собі не нові, проте мова йде про відносно доступному паркетник класу B. Довжина «ти-кросу», нагадаємо, всього 4,1 м. В продаж у Європі автомобіль надійде навесні 2019 року, уточнив виробник.