Паркетник Skoda Kodiaq RS скинув покривало у Франції

Паркетник Skoda Kodiaq RS сбросил покрывало во Франции

Виступаючи на прес-конференції, представник компанії Франтішек Драбек підкреслив двоїстий характер новинки: це і безпечна семимісна сімейна модель, і «запальничка», здатна подарувати чимало емоцій на кільці. Велику презентацію можна побачити за посиланням.

Напередодні відкриття автошоу в Парижі компанія Skoda розсекретила «заряджений» кросовер Kodiaq RS. Раніше всплывавшие розрізнені фрагменти, подробиці технічної начинки і знімки салону зібралися в єдину симпатичну картину. Серійна лінія Шкод RS, що почалася в 2000 році з першої «гарячої» Октавії, отримала несподіване продовження.

Паркетник Skoda Kodiaq RS сбросил покрывало во Франции

Оригінальні катки на 20 дюймів, збільшені гальмівні диски, глянцево-чорні акценти по периметру, змінені бампери і вихлопні патрубки — не так вже й багато деталей, що роблять цей Kodiaq особливим серед родичів.

Паркетник Skoda Kodiaq RS сбросил покрывало во Франции

Як ми вже говорили, емблема RS змінилася. Така (з червоною буквою V) з часом перейде на інші «ер-ескі».

Що саме дозволило «Королеві Північній петлі» Сабіне Шміц встановити рекорд для семимісних моделей у «Зеленому пеклі» (9:29.84), ясно було з самого початку: інженери поставили тут адаптивне шасі DCC, під капот встановили битурбодизель 2.0 BiTDI (240 л. с., 500 Н•м) з «роботом», додали перемикач режимів руху Driving Mode Select і рульове управління з прогресивною характеристикою. Повний привід само собою розуміється.

Паркетник Skoda Kodiaq RS сбросил покрывало во Франции

Першого RS-кросоверу Шкоди покладені RS-кермо зі скошеним ободом, спортивні крісла, шкіра і алькантара з ромбовидної червоною прострочуванням, декор під вуглепластик як на передній панелі, так і на кріслах.

Як топова модель в лінійці паркетників Kodiaq RS за замовчуванням буде добре оснащений — від цифрової прибирання Virtual Cockpit до світлодіодних фар. Новий для кросоверів марки «металік» Race Blue — ще один сюрприз для шанувальників Кодиака. До того ж у покупців буде вибір салону: «ер-еска» може бути як п’яти-, так і семимісцевою. На жаль, все це багатство — не для Росії. У представництві фірми Драйву пояснили, що планів щодо виведення «ер-ескі» на наш ринок немає. У всякому разі, у найближчому майбутньому.