Паркетник Skoda Kodiaq GT з’явився в Китаї з одним мотором

Паркетник Skoda Kodiaq GT появился в Китае с одним мотором

Анфас автомобіль схожий на вихідний Kodiaq, але бампер тут оригінальний (змінена форма чорної вставки, що особливо помітно по її вигнутому верхньому краю). Він не повторює жоден з варіантів бампера «просто Кодиака». Подвійні хромовані смужки на зубцях решітки — як на Кодиаке L&K.

Тільки пару днів тому ми з’ясували, що кросовер з купеобразным силуетом, Skoda Kodiaq GT, призначений виключно для Китаю і ніде більше його продавати не будуть. А сьогодні паркетник був розсекречений офіційно. Всупереч очікуванням, заявлений на даний момент асортимент моторів для Кодиака GT гранично вузьке: це всього один бензиновий агрегат 2.0 TSI в двох версіях форсировке. Варіант на 186 «конячок» поєднується з переднім приводом (коробка передач не вказана), а модифікація 2.0 потужністю 220 л. с. за замовчуванням комплектується повним приводом і семиступінчастим «роботом» DSG.

Паркетник Skoda Kodiaq GT появился в Китае с одним мотором

Купеподібний кросовер майже на три сантиметри нижче оригіналу і коротше (4,63 проти 4,7 м). Інші розміри не змінювалися. Цікаво, що модне слово coupe фірма не стала вносити найменування моделі, але в прес-релізі використовує охоче.

Автомобіль, покликаний привернути до Шкоді нову аудиторію і надати «новий досвід водіння», повинен бути непогано обладнаний вже в початкових комплектаціях. Тут обіцяні віртуальний кокпіт, різні системи допомоги водієві (моніторинг сліпих зон дзеркал, адаптивний круїз-контроль, попередження зіткнень), вихід в Мережу, точка доступу Wi-Fi, інтерфейси MirrorLink, Apple CarPlay і Baidu Carlife, фари і світлодіодні ліхтарі тут.

Паркетник Skoda Kodiaq GT появился в Китае с одним мотором

Салон повторює кодиаковский (за винятком задньої частини, звичайно), крісла і кермо, як на RS-версії, тільки з іншого прострочуванням.

Паркетник Skoda Kodiaq GT появился в Китае с одним мотором

Перетворюючи простий Kodiaq в GT, компанія не тільки перекроїла дах, але і п’яту двері, і бампер. Ліхтарі тут теж оригінальні, відмінні від ліхтарів звичайного Кодиака формою і наповненням. І два круглих вихлопних патрубка теж є лише у GT-варіації. Цікава і світловідбиваюча червона смужка на всю ширину кузова, що виділяється на тлі чорної вставки в бампері.

Зверніть увагу на велику напис Skoda замість значка компанії на п’ятій двері. У Китаї саме Kodiaq GT першим серед Шкод застосує даний стилістично прийом, а в Європі таке оформлення першим отримає новітній хетчбек Skoda Scala. На публіці Kodiaq GT з’явиться на автосалоні в Гуанчжоу, який відкриється 16 листопада. Додамо, що в сімействі у Кодиака, крім модифікацій з різними моторами, є кілька особливих версій: підведений Scout, оспортивленный Sportline і «гарячий» RS. Тепер ось «китайський» GT. Він повинен допомогти фірмі укріпити свої позиції в Піднебесній, забезпечила в минулому році чверть світових продажів бренду (325 000 машин Skoda продала в Китаї в 2017-му).