Пара Cadillac ATS-V і CTS-V знайшла виконання Pedestal Edition

Пара Cadillac ATS-V и CTS-V обрела исполнение Pedestal Edition

Нинішній седан CTS-V оснащений компресорної «вісімкою» 6.2 з віддачею 649 л. с. і 854 Н•м, розганяє його з місця до 60 миль/год за 3,7 с. Машина з спецсерій технічно не відрізняється: тут просто особливе оформлення, плюс розширений список устаткування.

У 2004 році компанія Cadillac додала в свій асортимент суббренд V-Series. Розпочався він зі спортивного седана CTS-V першого покоління. У тому ж році гоночна версія машини виграла гонку Speed World Challenge на трасі в Себрінгі. З тих пір у машин V-Series були ще перемоги у різних змаганнях, а сама серія зростала і ширилась. Тепер 15 років історії суббренду вирішено відсвяткувати двома особливими моделями: ATS-V Coupe Pedestal Edition і CTS-V Super Sedan Pedestal Edition.

Пара Cadillac ATS-V и CTS-V обрела исполнение Pedestal Edition

Купе ATS-V має агрегатом V6 3.6 Twin Turbo (470 к. с., 603 Н•м) і розвиває 60 миль/год з місця за 3,8 с.

Пара Cadillac ATS-V и CTS-V обрела исполнение Pedestal Edition

В обох моделях (на цьому знімку ATS-V) спортивні крісла оббиті полуанилиновой шкірою кольору Jet Black зі вставками з мікрозамша нового відтінку Light Wheat, а по периметру салону видно вуглепластикові декоративні вставки з бронзовою забарвленням.

Двом «пьедесталам» покладені нова ексклюзивна забарвлення Cadillac Bronze Sand Metallic з акцентами «чорний хром», ковані колісні диски V-Series (18 дюймів на ATS-V і 19 на CTS-V) в кольорі After Midnight, вуглепластиковий аеродинамічний пакет, спортивні крісла Recaro, бортовий рекордер Performance Data з записом відео і технічних параметрів, а також з софтом Cosworth Toolbox для їх аналізу, червоні супорти Brembo, мультимедійна система з новітнім поколінням інтерфейсу Cadillac user experience.

Пара Cadillac ATS-V и CTS-V обрела исполнение Pedestal Edition

Седан CTS-V Pedestal Edition, крім перерахованого, отримав пакет Luxury: трьохзонний «клімат», задні крісла з центральним підлокітником та підігрівом, шторки на задніх бокових вікнах з ручним висуванням і моторизовану шторку на задньому склі, 110-вольтну розетку і цифрове дзеркало-камеру.

Модель ATS-V Coupe Pedestal Edition оцінена в $77 090 (5,05 млн рублів за поточним курсом), а CTS-V Pedestal Edition — $102 590 (6,7 млн). Американські дилери почнуть приймати замовлення з перших чисел листопада. Додамо, що седанам ATS і CTS найближчим часом світить відставка. На зміну їм йдуть моделі CT4 і CT5. Купе ATS проживе довше, але і для нього, судячи з патентним рисунків, заміна теж вимальовується.