Оновився універсал Skoda Fabia Combi ScoutLine

Обновился универсал Skoda Fabia Combi ScoutLine

Матово-чорна нижня частина бампера доповнено сріблястим «позашляховим» декором, який підтримують дзеркала і рейлінги. Чорний пластик на порогах дозволяє менше переживати через подряпин від гілок або гравію.

У лютому чехи оновили модель Skoda Fabia, а тепер додали в це сімейство рестайлінгову Фабію Combi ScoutLine. Вона увібрала в себе всі зовнішні зміни, покладені Фабиям нинішнього року. І, звичайно, до них додано специфічні для даного виконання деталі.

Обновился универсал Skoda Fabia Combi ScoutLine

Задній бампер з сріблястим дифузором перероблений повністю. У такому вигляді, до речі, він радше викликає асоціації зі спортом, ніж з позашляховою підготовкою. «У базі» встановлено 16-дюймові легкосплавні колісні диски Rock, за доплату доступні 17-дюймові Braga.

Обновился универсал Skoda Fabia Combi ScoutLine

Слідом за простими Фабиями ScoutLine скоригував моторну гамму. Дизелі зникли, залишилися «трійки» 1.0 MPI (75 л. с.) та 1.0 TSI (95, 110 л. с.) зі стандартною системою start/stop. На TSI впроваджено фільтр твердих частинок.

На жаль, ScoutLine — це зовсім не Scout, і збільшеного кліренсу ви тут не знайдете. Зате маленький універсал порадує власників новими опціями: світлодіодними фарами і ліхтарями, моніторингом сліпих зон дзеркал і поперечного трафіку ззаду, автоматичним перемиканням світла. Нові деталі Simply Clever так само, як і в звичайному Combi, вже на борту — двосторонній килимок і знімний діодний ліхтарик у багажному відсіку, два порти USB на другому ряду.

Обновился универсал Skoda Fabia Combi ScoutLine

Всі Фабії поміняли панель приладів. Нова графіка, здається, не додала їй читаності. Швидше, навпаки. (На фото — салон звичайного універсала.)

Оновлений Combi ScoutLine тепер можна купити «на деяких європейських ринках», повідомляє компанія, не розкриваючи повний список країн. По техніці, доступних опцій і кольорам кузова модель повторює «просто» універсальну Фабію Combi. У Росії, нагадаємо, жодна Fabia не представлена.

Було — стало

Обновился универсал Skoda Fabia Combi ScoutLine