Оновлений Nissan X-Trail вийде на наш ринок в грудні

Обновлённый Nissan X-Trail выйдет на наш рынок в декабре

Решітка стала ширше, центральний V-образний елемент — масивніше. У фарах перероблена світлодіодна начинка, а в новому бампері круглі противотуманки замінені трапецієподібними.

Рестайлінг розтягнувся на два роки. Першим його в 2016-му зазнав американський Rogue. У 2017-му оновилася китайська версія «ікс-трейла». І тільки тепер модернізований паркетник добрався до Росії, точніше, став на конвеєр заводу в Санкт-Петербурзі. Причому не можна сказати, що проведена якась суперреформа. Силові агрегати залишилися рівно тими ж, і комплектацій буде десять, як зараз. Змінилися дизайн екстер’єру, обладнання в салоні і списки опцій. Ціни теж підправлені, але їх оголосять перед грудневим стартом продажів.

Обновлённый Nissan X-Trail выйдет на наш рынок в декабре

Ззаду корекції піддалися тільки бампер та нутрощі ліхтарів. Антена на даху перетворилася в «акулячий плавник». Колір кузова помаранчевий «металік» вважається новим.

Що значить «удосконалено ходові характеристики» та «спеціально адаптований до російських умов», компанія обіцяє розповісти пізніше. Зараз варто відзначити нововведення в комплексі безпеки: додано виявлення перешкод при русі заднім ходом і автоматичне гальмування.

Нагадаємо, X-Trail, оснащується в Росії бензиновими «атмосферником» 2.0 (144 к. с., 200 Н•м) та 2.5 (171 к. с., 233 Н•м), турбодизелем 1.6 (130 к. с., 320 Н•м), шестиступінчастою «механікою», варіатором X-Tronic, переднім і повним приводом, що підключається. До 31 жовтня ціни починаються з 1 568 000 рублів. Дорогі версії обладнані системою Яндекс.Авто. За дев’ять місяців 2018-го продано 16 492 машини (+12,7%).