Нова п’ятидверка взяла собі в Індії старе ім’я Hyundai Santro

Новая пятидверка взяла себе в Индии старое имя Hyundai Santro

Виробник переконаний, що Santro стане улюбленим сімейним автомобілем для мільйонів індійців». Згідно з офіційним опису, вишуканий, але спортивний спосіб витриманий в стилі «ритмічної напруженості», наприклад, це «каскадна» решітка з хромованою окантовкою.

В Індії відбувся передпрем’єрний показ нового хетчбека, який раніше позначався як AH2. Компанія HMIL (Hyundai Motor India Ltd) дала моделі перевірена часом ім’я Santro (він же Atos, Amica, Kia Visto). Так дивним чином вийшло друге покоління, хоча випуск машинок першої генерації припинений в 2014 році, через 16 років існування на конвеєрі. Нічого спільного, крім назви, у пятидверок немає. Двигун 1.1, споживаючи бензин, видає 69 к. с. На метані потужність падає до 59 сил. Витрата палива 4,9 л/100 км. Заодно Santro став першою моделлю Hyundai в Індії, що пропонує як опцію пятидиапазонный «робот» Smart Auto AMT, а «в базі» йде п’ятиступінчаста «механіка».

Новая пятидверка взяла себе в Индии старое имя Hyundai Santro

За розмірами новачок дуже близький до Kia Picanto, що змушує задуматися про спорідненість цих моделей. Схема підвісок аналогічна: McPherson спереду і напівзалежна балка ззаду. Довжина — 3610 мм, ширина — 1645, висота — 1560, колісна база — 2400 мм.

Бензиновий Santro «на ручці» розганяється до сотні за 14,5 с. «Робот» подовжує процедуру до 16,6. Максимальна швидкість — 150 км/ч. Повноцінна прем’єра відбудеться 23 жовтня, прийом передзамовлення відкриється завтра. Перші 50 000 клієнтів можуть забронювати автомобільчик внесенням 11 100 рупій (10 тисяч рублів). Очікувана базова ціна машини — 370 000 (332 тисячі). Водійська подушка і АБС, як не дивно, входять в стандартне оснащення (зазвичай їх немає або це опції). Компанія HMIL сподівається, що новий Santro завоює симпатії одружених чоловіків і жінок старше 35 років.