Марка Skoda представить новий хетчбек до кінця цього року

Марка Skoda представит новый хэтчбек до конца этого года

Де і коли саме пройде прем’єра, можна тільки гадати. З міжнародних автошоу залишився тільки в Лос-Анджелесі в кінці листопада, але еврохэтч в тамтешній формат не вписується. Значить, буде спеціальний захід в Європі. Приміром, Karoq розкрився на локальному показі в Стокгольмі.

Серійний хетчбек гольф-класу з’явився у Шкоди значно раніше, ніж концепт Skoda Vision RS. Інакше важко пояснити, чому шоу-кар дістався до конвеєра так швидко — компанія обіцяє представити готову до продажу п’ятидверку до кінця 2018 року. Ще вона супроводила тизер важливим визнанням: це буде перша модель Шкоди на платформі MQB A0. Первістком всього концерну VW Group на такий «візку» був Seat Ibiza. За ним пішов хетч Volkswagen Polo. Ці двоє — кровні родичі прийдешнього «чеха». І звичайно, силові агрегати у них уніфіковані.

Марка Skoda представит новый хэтчбек до конца этого года

Знайшлося фото концепту, зроблена з того ж ракурсу, що і тизер. Дверні ручки, зовнішні дзеркала і спойлер — найпомітніші відмінності. Про те, що нова модель замінить Rapid і Rapid Spaceback, офіційно нічого не говориться. Повернення в ужиток імені Felicia більше не обговорюється.

Той факт, що у братів менше довжина (4050-4053 мм проти 4356) і коротше колісна база (2564 vs. 2650 мм), не повинен бентежити. Інсайдери вже пояснили: Skoda отримала ексклюзивне право на використання «розтягнутій» версії MQB A0. До речі, концепт Skoda Vision X можна вважати крос-версією хетча Vision RS. Стало бути, платформа у нього та ж сама, а рідня — Seat Arona, Volkswagen T-Roc і дозревающий T-Cross.

Марка Skoda представит новый хэтчбек до конца этого года

Видання Autocar повідомляє дивовижне: жодних гібридних або електричних версій не плануються, так як вони занадто дорогі для автомобіля такого розміру і ціни. Дивно. Це ж не бюджетна Skoda Kamiq для Китаю… Занадто дорогим і гібридним є концепт Vision RS.

Раз вже ми згадали уніфікацію агрегатів, давайте предскажем їх для нового хетча Шкоди. Бензинові турбомотори 1.0 TSI (95 і 115 л. с., 200 Н•м) і 1.5 TSI (150 л. с., 250 Н•м) будуть у нього 100%. Висока ймовірність дизеля 1.6 TDI (80, 95, 115 л. с., 250 Н•м). «Про запас» залишаються найбільш потужні двигуни: 2.0 TSI (190 л. с., 320 Н•м) і 2.0 TDI (190 л. с., 400 Н•м). Їх Skoda може ставити на RS-версію прямо або у форсованих варіантах. Коробки передач: п’яти – і шестиступінчаста «механіка», шести – і семідіапазонний «робот» DSG. Попереду нас чекає ще кілька дражнилок, адже тізерна кампанія тільки почалася.