Марка Mitsubishi відкликає в Росії майже 145 тисяч машин

Марка Mitsubishi отзовёт в России почти 145 тысяч машин

На Аутлендеры, нехай і старі, зараз вже поширюється сервісна акція з-за дефекту люка. Так і з несправними двірниками питання навряд чи вирішено до кінця, адже у справі 86 620 машин.

Всередину задніх гальмівних супортів з-за недостатньої герметизації може проникнути волога. Тоді вал почне іржавіти, що призведе до зниження ефективності механічного ручного гальма, його неповного включення або відключення. З цієї причини під відгук потрапили 92 777 кросоверів Outlander, 106 екземплярів його гібридної модифікації PHEV, а також 51 973 паркетника Mitsubishi ASX. В сумі мова про 144 856 автомобілях, проданих в Росії з грудня 2012 року по вересень 2016-го. Три списку VIN-номерів опубліковані Росстандартом.

Марка Mitsubishi отзовёт в России почти 145 тысяч машин

Паркетник ASX разом з Аутлендером в березні викликався на заміну двох реле блоку управління двигуном і вентилятора.

У Північній Америці аналогічний відгук почався в березні і торкнувся близько 170 000 машин. При необхідності дилери безкоштовно змінюють гальмівну колодку, важіль, поршневий блок і корпус супорта. Між тим в США ті ж ASX з Аутлендером і примкнув до них Eclipse Cross (всього 59 000 автомобілів) з 16 жовтня будуть запрошені на ремонт із-за електронного стоянкового гальма. Він глючить з вини неполадок у системі запобігання зіткнень FCM, які можуть негативно позначитися на роботі АБС, ESP, адаптивного круїз-контролю і автоматичного гальмування.