Марка KIA намітила на 2019 рік серію «зелених» прем’єр

Марка KIA наметила на 2019 год серию «зелёных» премьер

Водневий Hyundai Nexo вийде на ринок США на початку 2019-го. Потім паркетник передасть побратиму від KIA електромотор (163 к. с., 394 Н•м), блок паливних елементів і батарею, які дозволяють проїхати без дозаправки близько 600 км.

Менеджери підрозділу Kia Motors Europe виявилися настільки люб’язні, що взяли та й розкрили виданню Autocar короткостроковий план по випуску електрокарів і гібридів. На підході — підключається до розетки сімейство Ceed. «Ми збираємося зробити гібридним універсал Sportswagon, а потім вирішити, чи є сенс в інших типах кузова», — пояснив директор з маркетингу Артур Мартінс. За технічною підтримкою Ceed звернеться до версії Niro PHEV. Між тим новенький Soul EV дебютує вже в листопаді на автошоу в Лос-Анджелесі.

Марка KIA наметила на 2019 год серию «зелёных» премьер

Від нового Соулу публіка чекає збільшеного запасу ходу (зараз 250 км) і більш потужного мотора (поки 110 сил). Батареєю на 39,2 і 64 кВт•год, а також 204-сильним двигуном готовий поділитися Niro EV, чиї продажі в Америці стартують до кінця цього року.

Кипить робота над гібридними модифікаціями для Оптіми, паркетників Sportage і Sorento. Але найскладнішим викликом KIA вважає водневий кросовер на агрегатах від родинного Hyundai Nexo. Носієм цих агрегатів, ймовірно, стане Sorento (або машина на його основі). «Європейський ринок краще прийме паливні елементи у великому автомобілі, оскільки за нього клієнт спочатку готовий заплатити більше», — говорить Мартінс. Базова ціна імовірно складе $60 000 (чотири мільйони рублів). Серійний водородомобиль в 2019-му, може, і не дозріє, але концепт здасться точно. Як ми знаємо, до кінця десятиліття в арсеналі KIA має бути 14 «зелених» моделей.