Марка Honda вкладе мільярди в масовий безпілотник GM

Марка Honda вложит миллиарды в массовый беспилотник  GM

Судячи з усього, це обличчя нового прототипу, з ходовими вогнями по краях лобового скла. Зовні машина віддалено нагадує автономний концепт Honda NeuV, а за змістом — Volkswagen Sedric.

Компанія Honda протягом 12 років витратить приблизно два мільярди доларів на розвиток автономного електромобіля Cruise AV, який буде вироблятися у великих обсягах для глобального ринку. Концерн General Motors, який веде цей проект, рапортує: з урахуванням вкладу Хонди і недавніх фінансових вливань від групи SoftBank постинвестиционная оцінка вартості його дочірньої компанії GM Cruise досягла $14,6 млрд., А в «гаманці» розробників тепер лежать $2,75 млрд.

Марка Honda вложит миллиарды в массовый беспилотник  GM

Ймовірно, прототипам електрокара на базі Chevrolet Bolt залишилося жити і обкатувати технології ще пару років. З виходом човника, який зображений на тизері під заголовком, Болти будуть не потрібні.

«Це логічний наступний крок у відносинах між General Motors і Хондою. Разом ми зможемо забезпечити проектом Cruise кращі в світі дизайн, інжиніринг і виробництво, отримати глобальний охоплення і домогтися лідерства в області автономного транспорту», — заявила Мері Барра, бос General Motors. Віце-президент Хонди Сейдзі Кураиши зазначив, що Honda, Cruise і GM об’єднуються, щоб у світі майбутнього не було шкідливих викидів і ДТП. Прем’єру нового прототипу можна очікувати в січні: Детройтське мотор-шоу проводиться в двох кроках від штаб-квартири GM.