Майбутнє ралі-кросу обрисовалось в гібриді Deep Orange 9

Будущее ралли-кросса обрисовалось в гибриде Deep Orange 9

Нову роботу з серії Deep Orange спонсорувала Honda, в проекті брала участь її каліфорнійська «дочка» Honda R&D Americas. Раніше ми бачили аналогічні університетські прототипи, створені в кооперації з марками Mazda, BMW, Toyota і MINI.

Автомобілі для ралі-кросу не можуть поскаржитися на скромну віддачу. Для них типові потужності близько 600 сил і розгін до сотні в районі двох секунд. Але що, якщо створити такий же динамічний гоночний апарат, до того ж економічний? Таку мету перед собою поставили студенти Університету Клемсона. Вони побудували седан Deep Orange 9, глибоко перекроенную Хонду Civic.

Будущее ралли-кросса обрисовалось в гибриде Deep Orange 9

На будівництво «помаранчевого дев’ятого» пішло близько двох років. Це не дивно, враховуючи, що в даному випадку не можна говорити про банальне тюнінгу. Фактично у американців вийшов абсолютно унікальний автомобіль з кузовом від Сівки.

Дев’ятнадцять студентів з Міжнародного центру автомобільних досліджень університету Клемсона (CU-ICAR) задумали гоночний автомобіль, який володів би захоплюючим характером, але був би дружелюбний до навколишнього середовища. Вибір у плані силової установки упав на гібрид. Однак у десятому поколінні Сівіка гібридної версії немає, а є лише родинна модель Insight. Просто форсувати таку машину було б не цікаво. Тому учні з Гринвилла створили власну систему, та ще й який: Deep Orange 9 — середньомоторний апарат (з поперечним розміщенням ДВЗ).

Оскільки ДВС був перенесений тому, авторам машини довелося перекроїти не тільки трансмісію, але і підвіску. У «помаранчевого» вона полуактивная, здатна пристосовуватися до різних покриттях, а ще довгохідна, розрахована на стрибки.

Тут дволітровий бензиновий мотор змонтований на місці задніх крісел. Він наводить задню вісь через секвентальную гоночну коробку передач. Електромотор розмістився спереду і, відповідно, обертає передні колеса. Поучилась схема, що віддалено нагадує компонування суперкара Acura NSX або гоночних прототипів класу LMP1-H. Бензиновий мотор в клемсоновской «дев’ятці» розвиває більше 400 сил, а електричний агрегат — 200 «конячок». Спільно вони прискорюють автомобіль з нуля до 60 миль/год (97 км/ч) за дві секунди, передає видання Motor1.com.

Будущее ралли-кросса обрисовалось в гибриде Deep Orange 9

Ще одна цікава деталь седана: полноуправляемое шасі, за задумом студентів, допомагає швидше проходити так звані шпильки.

Притаманна гібридів рекуперація енергії на гальмуванні дозволила знизити середня витрата на 30% в порівнянні із звичайними машинами для ралі-кросу. Є тут і режим руху тільки на електротязі, хоча стосовно до змагань неясно, навіщо він потрібен. У будь-якому випадку для учасників проекту це був цікавий досвід, в чомусь більш корисний занять в аудиторії. Крім Хонди спонсорами виступили Aisin Group, JTEKT Corporation, BFGoodrich, Red Bull і Specialty Equipment Market Association (SEMA). На виставці SEMA 30 жовтня машина буде показана широкій публіці. Відомо також, що наступний «помаранчевий» автомобіль — Deep Orange 10. На цей раз спонсорську підтримку надасть Ford, і задуманий тепер автономний електрокар.