«Купе» Skoda Kodiaq GT буде доступно тільки в Китаї

«Купе» Skoda Kodiaq GT будет доступно только в Китае

Кожен четвертий автомобіль Шкоди продається в Китаї, який став для бренду найбільшим у світі ринком. План «Стратегія–2025» наказує зміцнення позицій в КНР шляхом SUV-настання.

Надії на запуск в Європі можна залишити. Компанія Skoda офіційно оголосила, що купеподібний Kodiaq GT — це «флагманська модель» суто для китайського ринку. Вона стане в КНР «ключовим драйвером іміджу бренду» і другим ексклюзивним кросовером після бюджетного паркетника Kamiq. Таким чином, споживачі в Піднебесній зможуть опинитися на протилежних цінових полюсах SUV-лінійки Шкоди, адже тільки в Китаї вона формується з чотирьох машин: Kamiq, Karoq, Kodiaq і Kodiaq GT.

«Купе» Skoda Kodiaq GT будет доступно только в Китае

З опису виходить, що купе-версія відрізняється від стандартного Кодиака «задній секцією»: «За передніми дверима дах плавно опускається вниз, зливаючись із задніми дверима», — пояснює Skoda секрет «спортивного та динамічного профілю».

Базовим двигуном для «купе» джерела тепер називають турбомотор 1.4 (150 л. с., 250 Н•м), хоча у «просто» Кодиака в Китаї такого немає. «Турбочетвірка» 1.8 (180 л. с.) в контексті GT більше не згадується. Зате топовий варіант 2.0 (186 220 л. с.) як і раніше обіцяють. Виконань з «механікою» не буде — тільки «робот» з шістьма або сім’ю ступенями. Зараз найдорожча версія Кодиака в п конфігурації коштує 225 300 юанів (2,1 млн рублів), а з трьома рядами сидінь — 269 800 (2,5 млн). Отже, за GT-машину попросять плюс-мінус 300 000. Дата і місце прем’єри поки замовчуються.