Кросовер Volkswagen Tiguan Offroad надійшов у продаж

Кроссовер Volkswagen Tiguan Offroad поступил в продажу

Версія Offroad стоїть на своїх «лапах» на одинадцять міліметрів вище звичайної. Легкосплавні диски Tulsa забезпечені шинами розмірністю 215/65 R17. У вигляді опції доступні колеса з посадковим діаметром 18 дюймів.

Зробити комплектацію понасыщеннее, поміняти бампери (передній так, щоб наростити кут в’їзду з 18° до 26°), додати шильдиків, прикрас (типу накладок на пороги) — ось головне, що потрібно, щоб перетворити простий Tiguan у Volkswagen Tiguan Offroad. Такий варіант тільки що вступив на російський ринок. Стартова ціна становить 1 739 000 рублів. За цю суму покупець отримає паркетник з бензиновим мотором 1.4 на 150 сил в парі з шестиступінчастою «механікою». За 1 869 000 — з тим же двигуном і шестиступінчастим «роботом». За 2 039 000 — агрегат на 2.0 (180 л. с.), плюс семиступінчастий «робот», а в 1 969 000 рублів оцінений дизель 2.0 (150 л. с.), знову ж таки з «роботом» на сім передач. Всі версії кросовера Tiguan Offroad — повнопривідні (система 4Motion Active Control з селектором дорожніх умов).

Кроссовер Volkswagen Tiguan Offroad поступил в продажу

У набір включені чорні корпуси дзеркал, спойлер R-Line, світлодіодні ліхтарі, з 3D-ефектом, зносостійка комбінована обробка салону (тканина плюс штучна шкіра).

У базове оснащення машин в такій версії входять цифрова панель приладів Active Info Display, система Composition Media з восьмидюймовым центральним екраном, камера заднього виду, датчики паркування, електропривод п’ятої двері і складання дзеркал. Докупити можна, наприклад, адаптивні повністю світлодіодні фари, доповнені протівотуманкамі з секцією підсвічування поворотів, складене тягово-зчіпний пристрій і передпусковий обігрівач з дистанційним управлінням і таймером. Фактично перед нами варіація з цікавим співвідношенням між ціною і набором устаткування, яка заодно трохи краще почуває себе поза асфальту, ніж «просто» повнопривідний Tiguan.