Кросовер Volkswagen T-Cross перевершив Polo в практичності

Кроссовер Volkswagen T-Cross превзошёл Polo в практичности

При колісній базі в 2563 мм паркетник налічує в довжину 4107 мм. Заснований на поперечній «матриці» MQB, T-Cross довше хетча Polo всього на 54 мм, але при цьому на 127 мм коротше кросовера T-Roc.

Багатосерійний фільм з розкриттям окремих деталей і технічних особливостей субкомпактного паркетника Volkswagen T-Cross завершився прем’єрою машини в Амстердамі. Для компанії це крок у ще один сегмент. Звичайно, можна пригадати ідеологічного попередника CrossPolo. Але той все ж являв собою перекроенную модифікацію звичайного хетча, з пластиковим декором зовні і трохи збільшеним кліренсом. А ось T-Cross володіє своїм власним кузовом і є самостійною моделлю.

Кроссовер Volkswagen T-Cross превзошёл Polo в практичности

Висота новачка становить 1558 мм (для порівняння, у Polo — 1446). Передні сідоки розміщені в 597 мм над дорогою (точка стегна), а задні — в 652 мм (на 10 см вище, ніж в Polo). Така посадка — один із аргументів, що дозволяють зараховувати модель до паркетникам.

Для «ти-кросу» приготовлено три бензинових двигуна і один дизель, всі відповідають нормам Euro 6D-TEMP. Агрегат 1.0 TSI на 95 к. с. (175 Н•м) поєднується тільки з п’ятиступінчастою «механікою» і розганяє машину з нуля до сотні за 11,5 с. Варіант 1.0 TSI на 115 л. с. (200 Н•м) передбачає вибір між шестиступінчастою «механікою» і семиступінчастим «роботом» DSG, а динаміка в обох випадках 9,9 с. Є також мотор 1.5 TSI (150 л. с., 250 Н•м), якому покладено тільки «робот» на сім передач. З нуля до сотні така версія розганяється за 7,8 с, а максималка досягає 220 км/ч. Нарешті, можна вибрати дизель 1.6 TDI (95 к. с., 250 Н•м). З ним час розгону з нуля до ста — 12,0 с (з п’ятиступінчастою «механікою») або 12,4 с (з семиступінчастим «роботом»). У всіх виконаннях привід — передній.

Кроссовер Volkswagen T-Cross превзошёл Polo в практичности

Цифрова панель приладів з можливістю виведення картки (наявність залежить від комплектації), бездротова зарядка для смартфонів, до чотирьох портів USB — автомобіль може бути оснащений не гірше старших братів-кросоверів марки. Як опція доступна 300-ватна аудіосистема Beats Audio з сабвуфером в багажнику.

Штатний комплекс систем безпеки «ти-кросу» включає в себе стеження за розміткою, попередження про ризик зіткнення з автоматичним гальмуванням на міських швидкостях, виявлення пішоходів, моніторинг сліпих зон дзеркал і поперечного трафіку ззаду, проактивний систему захисту пасажирів з автоматичним підтягуванням ременів, закриттям вікон та люка і підняттям тиску в гальмівній системі перед аварією.

Кроссовер Volkswagen T-Cross превзошёл Polo в практичности

Другий ряд може зсуватися в поздовжньому напрямку на 14 см (рідкість в сегменті), змінюючи об’єм багажника з 385 л до 455. Задній ряд складається в пропорції 60:40. У двомісній розкладці об’єм під вантаж виростає до 1281 л. Передбачена опція складного переднього пасажирського сидіння.

Світлодіодні ліхтарі у «ти-кросу» стандартні, а в старшій комплектації і світлодіодні фари. У базове оснащення входить регулювання водійського сидіння по висоті, помічник рушання на підйомі, електричні склопідйомники на всіх вікнах. Серед опцій: адаптивний круїз-контроль, асистент паркування та контроль за втомою водія. У старших варіантах по висоті регулюється і крісло переднього пасажира, є автоматичний клімат-контроль. Діаметр коліс (в залежності від модифікації і опцій) може досягати 18 дюймів.

Кроссовер Volkswagen T-Cross превзошёл Polo в практичности

Крім початкового «ти-кросу», покупцям будуть запропоновані виконання Life Style, а на додачу до них — пакет R-line (зачіпає і зовнішність, і салон), дизайн-пакети для інтер’єру, в тому числі зі вставками Black, Energetic Orange або Bamboo Garden, двоколірні крісла, вставка на центральній панелі з тривимірним ефектом і інші можливості персоналізації.

Паркетник встав на конвеєр заводу Volkswagen в іспанській Наваррі, пліч-о-пліч з родинним Polo (пізніше цю модель також запустять на заводах в Південній Америці та Китаї — відповідно для цих ринків). Ціна найпростішої версії «ти-кросу» в Німеччині — 17 975 євро (1,34 млн рублів). Вихід моделі T-Cross в Росії на сто відсотків виключити не можна. У представництві компанії на питання про таку перспективу Драйву сказали: «Працюємо над цим, але поки ніяких конкретних планів немає».