Кросовер BMW X5 приміряв деталі з каталогу M Performance

Кроссовер BMW X5 примерил детали из каталога M Performance

Зовнішній кіт з асортименту M Performance Parts — це в першу чергу компоненти з вуглепластика з видимим плетінням волокон, які поєднуються один з одним, надаючи зовнішності кросовера більш спортивний характер.

Модель BMW X5 останнього покоління була розсекречена не так давно, в червні. Але в короткій історії паркетника вже відбулося дві події: у вересні німці додали в асортимент версій заряджається від мережі гібрид, а тепер показали автомобіль з встановленими компонентами з каталогу M Performance Parts. Такі деталі будуть доступні як опції з моменту світового ринкового запуску нового «ікс-п’ятого» в березні 2019 року.

Кроссовер BMW X5 примерил детали из каталога M Performance

Корпуси дзеркал, передні багатокутні повітрозабірники і бічні крильця, задні бічні «закрилки» і дифузор з вуглепластика тут доповнені матовими 20-дюймовими колісними дисками Star Spoke 748 M Jet Black з шинами типу all-terrain, плівкою Frozen Black на порогах і гальмами BMW Performance.

Серед пропонованих частин є і ті, що впливають на поведінку моделі, наприклад, нові шини, колеса (на вибір 20 або 22 дюйми), посилені гальма з алюмінієвими чотирьохпоршневими червоними супортами і збільшеним діаметром гальмівних дисків. Колеса з цього набору приблизно на кілограм легше штатних такого ж діаметра, що знижує непідресорені маси. Хоча більше все ж зовнішнього декору, якому вторить і обробка інтер’єру.

Кроссовер BMW X5 примерил детали из каталога M Performance

Як доповнення до спортивної атрибутики компанія пропонує рульове колесо M Performance з оббивкою із замші, червоної нульовою позначкою сріблястою прострочуванням, вуглепластиковим вставками на спицях і такі ж підрульові пелюстки. Тут же: килимки M Performance з шкіряним простроченным кантом і прапорцем M, накладки з нержавіючої сталі на педалях і підставці для лівої ноги.

Водіям запропонований набір M Performance Drive Analyser для запису безлічі параметрів поїздки, в тому числі відео і координат GPS з подальшим їх аналізом. Фізично він являє собою мініатюрний модуль OBD (бортова діагностика), що підключається до діагностичного роз’єму машини і паралельно з’єднується зі смартфоном. Такий пристрій прийшло з автоспорту. А ось пара інших аксесуарів — чисто пустощі: набір слайдів M Performance для дверних проекторів, видають малюнки на асфальті, і чохол для ключа M Performance з алькантари і з вуглепластиковою вставкою.

Кроссовер BMW X5 примерил детали из каталога M Performance

В цілому комплект частин M Performance Parts швидше прикрасить машину, ніж додасть їй більшої прудкості.

Нагадаємо, що найпотужніший варіант останнього покоління «ікс-п’ятого» на даний момент — xDrive50i з бензиновою «вісімкою» 4.4, розвиваючої 462 к. с. і 650 Н•м. А в 2019-му на сцену вийде «заряджений» варіант BMW X5 M. Під капотом цілком передбачувано пропишеться наддувний мотор V8 4.4 з постійно еволюціонує лінійки S63. В плані віддачі тут цілком можна орієнтуватися на седан M5 Competition (625 к. с., 750 Н•м), причому момент може навіть виявитися вище.