Концепт Hyundai Saga EV розкриє карти в Бразилії

Концепт Hyundai Saga EV раскроет карты в Бразилии

Над машиною працювали специ з північноамериканського дизайн-центру Hyundai у Каліфорнії за участю бразільської студії. Як і інші останні концепти, цей виконаний «чуттєвої спортивності».

Міжнародне мотор-шоу в Сан-Паулу, яке відкриє двері пресі шостого листопада, стане прем’єрної майданчиком для концепту Hyundai Saga EV. Тизери, вкинуті у соцмережі філією Hyundai Motor Brasil, пояснюють: «компактний, електричний, сучасний і міський кросовер» представить «бачення марки мобільності майбутнього». Бразильські ЗМІ схиляються до думки, що шоу-кар анонсує наступне покоління хетчбека Hyundai HB20, а точніше, його вседорожной версії HB20X.

Концепт Hyundai Saga EV раскроет карты в Бразилии

Назва Saga було обрано місцевою філією, який пояснює його як «велика подорож до успіху». Однак у Бразилії з 1970-х існує мультибрендовий конгломерат Grupo Saga, продає і моделі Hyundai. Ось такий збіг.

Концепт Hyundai Saga EV раскроет карты в Бразилии

Це прототип хетча Hyundai HB20 другого покоління, помічений в серпні нинішнього року. Схожість з машиною на тизерах безумовно є.

Сімейство HB20 випускається на бразильському заводі Hyundai з 2012 року. Поряд з хэтчами пропонується седан HB20S. Якщо як слід потерти цю братію, спочатку проступить Hyundai i20, а потім і старий Solaris. Не можна повністю виключати зв’язок Саги з індійським проектом: тамтешній компакт останнім часом позначається як QXi і Styx. Всі інтриги вирішаться в першій половині 2019-го, а поки публіку у Сан-Паулу разом з електричним концептом готується розважити Ioniq Electric.