Концепт Honda Rugged Open Air поєднав у собі різні жанри

Концепт Honda Rugged Open Air совместил в себе разные жанры

Автомобіль зовні нагадує мотовсюдиходи, але на ділі більші за них. По суті, це все ж «роздягнений» середньорозмірний пікап з нарочито грубуватим дизайном, що викликає асоціації з квадроциклами.

Автосалон SEMA знаменитий тюнінгом. А ось творіння Хонди — швидше вже не тюнінг, а свого роду «схрещування видів». Відділення Honda R&D Americas совместило елементи квадроцикла Honda Pioneer 1000 з компонентами пікапа Honda Ridgeline. Вийшов шоу-кар Rugged Open Air Vehicle Concept — «ультимативний» апарат для бездоріжжя і активного відпочинку, який пішов від прабатька ще далі, ніж, наприклад, гоночний пікап Ridgeline Baja.

Від моделі Ridgeline тут використані сильно змінений кузов і підвіска, від Pioneer 1000 — бічні двері. Вантажна платформа і задній борт, знову ж таки, у своїй основі «піонерські», тільки перекроєна.

Салон Rugged Open Air нагадує про Ridgeline, але тут встановлено рульове колесо від всюдихода Pioneer 1000. Крісла взяті у хот-хетча Civic Type R і оббиті водонепроникним матеріалом. По зрозумілій причині пропали дефлектори вентиляції, а селектор трансмісії переїхав з тунелю на консоль.

Концепт Honda Rugged Open Air совместил в себе разные жанры

У відкритий Ridgeline додані власники смартфонів від RAM Mounts (вони замінили мультимедійну систему, на місці якої тепер видніється ніша під мелочовку). Стійка фарбування декоративних панелей інтер’єру покликана протистояти примхам погоди. Пасажири в цьому плані можуть розраховувати хіба що на шоломи і бокові сітки, що захищають від каменів. Про техніку концепту компанія практично нічого не говорить. Можна припустити тут той же 284-сильний мотор V6 3.5, що працює на серійному пікапі.