Компанія Opel розпрощається з Адамом, Карлом і Каскадой

Компания Opel распрощается с Адамом, Карлом и Каскадой

Хетчбек Karl — наймолодший з звільнюваних. Автомобіль на платформі GM Global Small з’явився в грудні 2014-го, а піднесена версія Karl Rocks (на фото) була створена в 2016-м.

В рамках оптимізації ряду, переходу на платформи PSA і скорочення викидів CO2 компанія Opel має намір зосередитися на масових легковиках і легкому комтрансе, а тому відмовиться від деяких моделей. Під секвестр потрапили Adam, Karl і Cascada. Правда, фірма уточнила: нинішнє покоління цих трьох машин збережеться на конвеєрі і в продажу до кінця 2019-го, але наступників нової генерації у них не буде.

Компания Opel распрощается с Адамом, Карлом и Каскадой

Між справою на Нюрбургринзі помічений рестайлінговий універсал Opel Insignia Sports Tourer. Це сигнал, що говорить про перекроювання сімейства Інсигній в 2019-м. Правда, воно удосконалює електроніку і розширює список моторів і без всякого рестайлінгу. Але в новому році і тут інженерам Опеля знайдеться що запропонувати.

Зате з початку 2019 року до кінця 2020-го марка випустить вісім абсолютно нових або оновлених моделей. Названі три головні прем’єри — Corsa, Vivaro і Mokka X нових поколінь (вони підуть в такому порядку). До речі, Mokka повинна допомогти до 2021 року наростити частку кросоверів в продажах марки з 25% до 40.

Компания Opel распрощается с Адамом, Карлом и Каскадой

У вересні вен Opel Combo разом з побратимами Peugeot Partner, Citroen Berlingo і Vauxhall Combo нового покоління виграв приз 2019 International Van of the Year. Опелівців це надихнуло, і тепер вони пообіцяли додати кілька нових модифікацій і опцій для Combo.

Автомобілі отримають «обличчя» у стилі, заданому концептом Opel GT X Experimental. Генеральний директор Опеля Міхаель Лошеллер пообіцяв тотальну електрифікацію всіх моделей до 2024 році, але вже до кінця 2020-го машин на батареях буде чотири. Серед них — повністю електрична версія Корсы і заряджається від мережі гібрид Opel Grandland X PHEV.