Компанія Mitsubishi локалізувала два мотора в Китаї

Компания Mitsubishi локализовала два мотора в Китае

Компактний Eclipse Cross оснащений турбомотором 1.5, який видає 170 л. с. і 250 Н•м. Недавно ця модель стала лауреатом премії Good Design Award 2018 за версією Японського інституту просування дизайну.

Спільне підприємство GAC Mitsubishi Motors (GMMC) в цьому році було оголошено ключовим у планах «Трьох діамантів» за подвоєння продажів машин локальної китайської зборки до 2019 році в порівнянні з 2016-м. Тепер СП зробило важливий крок для реалізації цієї мети: два двигуна Mitsubishi (серії 4В4 і 4J1) були локалізовані в Піднебесній на новому заводі з потужністю 200 000 моторів у рік. Перший агрегат призначений для кросовера Eclipse Cross, а другий — для локального Аутлендера.

Компания Mitsubishi локализовала два мотора в Китае

У Китаї Outlander пропонується з моторами 4J11 (2.0, 166 к. с., 201 Н•м) і 4J12 (2.4, 192 л. с., 235 Н•м).

Паралельно GMMC провела церемонію закладки першого каменя в фундамент нового дослідницького і технічного центру в місті Чанша. З адміністрацією міста погоджено освоєння майданчика в 41 гектар, на якій розмістяться не тільки офіси і лабораторії, але і випробувальний полігон. Цей проект зміцнить позиції Mitsubishi в Китаї, а до того ж стане логічним доповненням до інших зусиллям щодо розвитку інженерної та експериментальної діяльності двох партнерів: розширення головного дослідного центру Mitsubishi в Окадзакі і будівництва індустріального парку GAC Motor в Гуанчжоу.