Компанія Citroen анонсувала два концепти на 2019 рік

Компания Citroen анонсировала два концепта на 2019 год

На цьому фото «ультракомфортного» концепту № 2, імовірно, зображено дах з обладнанням для автопілота. Є підозра, що на ці опори щось кріпиться зверху.

Перший шоу-кар буде показаний на Женевській виставці у березні. Він розповість про бренд «з точки зору міської мобільності». Другий концепт розкриється в квітні на Шанхайському автосалоні і «втілить в собі ультракомфорт від Сітроена». Навіщо публікувати дражнилки за півроку до прем’єри? Компанія, що здійснила «вкидання» на Паризькому автошоу, каже, що так, тизери оприлюднені сильно заздалегідь, але вона вперше «не втрималася» і хоче до дебюту машин «тримати всіх у напрузі».

Компания Citroen анонсировала два концепта на 2019 год

Потягнувши синю петлю вниз, у сіті-каре можна відкрити… Двері, багажник, дах? Не виключено, тут взагалі скутер, який таким чином розкладається. Пропонуйте свої варіанти в коментарях.

Бути може, це мало хто помітив, але з концептами у Сітроена останнім часом туго, хоча дизайнери Peugeot і DS Automobiles відриваються по повній. Останнім повноцінним шоу-каром можна вважати Citroen C-Aircross (березень 2017 року). Потім концептами називалися декоровані версії серійних машин, такі як гібридний Citroen C5 Aircross, SpaceTourer 4X4 Ë тощо. Мабуть, такий практичною тактики бренд має намір дотримуватися в майбутньому, наприклад, привезе в Шанхай флагманський кросовер C5 на електротязі, а публіку у Женеві розважить чим-небудь на зразок E-Mehari або піднесеного хетча Citroen C1.