Кабріолет Skoda 860 зазначив сто років з дня заснування Чехословаччини

Кабриолет Skoda 860 отметил сто лет со дня основания Чехословакии

Реставрація кабріолета зайняла два роки. Майстрам довелося відремонтувати сталеві і дерев’яні частини кузова, оновити забарвлення кузова, оббивку сидінь і даху. Тепер машина повністю в робочому стані.

Перша Чехословацька республіка була створена 28 жовтня 1918 року, і в чеській Шкоді цю дату із задоволенням відзначають. Наприклад, вихід концепту Skoda Vision RS був приурочений до столітнього ювілею. І до нього ж компанія провела реставрацію унікального кабріолета Skoda 860 1932 року випуску, єдиного збереженого примірника зі своєї серії.

Кабриолет Skoda 860 отметил сто лет со дня основания Чехословакии

Автомобіль міг похвалитися деякими новаціями, рідкісними для того часу, наприклад, вакуумним підсилювачем гальм.

Сучасна Чехія отримала незалежність у 1993-му, проте історія держави сягає корінням повік так у десятий. Аналогічно і Skoda веде свою історію з 1895-го, року заснування компанія Laurin & Klement. Але автомобільна марка Skoda виникла лише в 1925-му, після поглинання L & K промисловим гігантом Skoda Plzen. Таким чином, модель Skoda 860, яка дебютувала 23 жовтня 1929 року на автосалоні в Празі, — це «зоря» бренду. Компанія також говорить «довоєнний золотий вік».

Кабриолет Skoda 860 отметил сто лет со дня основания Чехословакии

У салоні була змонтована скляна перегородка між переднім і задніми відсіками. До послуг трьох задніх пасажирів була підставка для ніг, прикурювач, шторки на вікнах. Посередині розташовувалася ще пара складних сидінь. Підлогу обігрівався.

Автомобіль оснащений рядним восьмициліндровим двигуном з робочим об’ємом 3880 см3, який розвивав 60 л. с. при 3000 об/хв. Настільки скромної потужності вистачало, щоб двотонний рамний автомобіль довжиною 5,5 м розвивав 110 км/год. Двигун відрізнявся плавною роботою, притаманною рядною вісімці (а ще тут стояв гаситель крутильних коливань Ланчестера). Еластичність також була чимала: з «пішохідною» швидкістю до максималки цей мотор міг прискорити автомобіль на останній, третій передачі, розповідає компанія.

Кабриолет Skoda 860 отметил сто лет со дня основания Чехословакии

На машині був встановлений далекий предок індикатора оптимальної передачі — прилад, що показує ухил. На підйомі він нагадував про необхідність перемкнутися вниз, а на рівній поверхні — на більш високу передачу.

На жаль, з-за економічної кризи продажу 860-ї моделі йшли неважливо, та й коштувала вона чимало (140 000 крон — кабріолет і 125 000 — закритий лімузин). Так що і випуск був скромний. Чеські майстри зібрали менше сотні машин або шасі для установки іншого кузова сторонніми фірмами, а продали-лише 49 машин, з них чотири кабріолета. До теперішнього часу збереглося лише кілька примірників закритої версії і ось цей самий неповторний кабріолет, який після реставрації зайняв своє місце в музеї Skoda в Млада-Болеславі.