Інтер’єр моделі Volkswagen T-Cross нагадав про «ти-роке»

Интерьер модели Volkswagen T-Cross напомнил о «ти-роке»

Перед нами один з останніх офіційних тізерів. Цей шматочок пазла поданий під девізом I am intuitive. Втім, про інтерфейсі мультимедійного комплексу і прибирання вже можна судити по іншим компактним Фольксвагенам.

Найменший серійний кросовер марки Volkswagen — T-Cross (довжина 4107 мм) — чекає не дочекається дебюту, який намічений на 25 жовтня. Німці продовжують видавати крихти інформації, підігріваючи інтерес публіки до моделі на «візку» MQB A0. Останнє відео від Фольксвагена підтверджує, що на дитині покупці зможуть побачити навігацію з висновком карти на цифрову панель приладів, аудіосистему від Beats Audio і бездротову зарядку для смартфонів.

Судячи з тизера, передня панель «ти-кросі» нагадає відповідні деталі Polo і «ти-року», але все ж отримає свою форму дефлекторів вентиляції і обрамлення центрального дисплея.

Зовнішність «ти-кросу» вже практично відома завдяки фірмовим скетчам і шпигунської зйомці. Подробиці про багажнику машини компанія розкрила ще влітку (обсяг 385-455/1281 л, що рухається в поздовжньому напрямку другий ряд, складається переднє пасажирське крісло). Тоді ж виробник оприлюднив список моторів (бензинові 1.0 95 і 115 л. с., 1.5 на 150 л. с., дизель 1.6 на 95 к. с., тільки передній привід). Додамо, що в Росії цей новачок навряд чи з’явиться, а ось більш великий Volkswagen Tharu ми чекаємо.