Індійський Nissan Kicks перевершив глобальний в розмірах

Индийский Nissan Kicks превзошёл глобальный в размерах

Як не дивно, в зовнішності машини, яка в ряді країн випускається з 2016 року, індійці нічого не поміняли. Трохи відрізняються тільки бампери. А адже рестайлінг не за горами…

В Індії сьогодні представлений кросовер Nissan Kicks, який переведений з «візки» Nissan V на платформі B0 (Global Access) від Дастера і його похідних. Звичайно, Kicks не рвонув з компактів в середньорозмірний сегмент, але габарити зросли суттєво. Довжина — 4384 мм (+89), ширина — 1813 (+53), висота — 1656 (+66), колісна база — 2673 мм (+63). Для порівняння: наш Kaptur коротше на 51 мм, Duster — на 69. Новобранець вийде на індійський ринок у січні 2019 року і замінить собою Nissan Terrano, вже знятий з виробництва. Головний суперник Кіксування — Hyundai Creta.

Индийский Nissan Kicks превзошёл глобальный в размерах

У глобального Кіксування лючок бензобака розташований по лівому борту, а у B0-машин — по правому. Довелося перенести. Задній бампер сильно спростився, з’явилися «захисні» пластини.

Оскільки Kicks будуть презентувати індійцям в кілька етапів, перший вийшов не надто інформативним. Під завісою пустослів’я поки приховані основні характеристики, так і інтер’єр ще не показаний. Місцеві ЗМІ сходяться на думці, що бензиновий «атмосферник» 1.5 (106 к. с., 142 Н•м) агрегатується у Кіксування з п’ятиступінчастою «механікою» або варіатором X-Tronic, а дизель 1.5 (110 л. с., 240 Н•м) стикується з шестидиапазонными ручною і автоматичною коробками. Нагадаємо, Kicks на платформі B0 очікується в Росії, причому зі складанням на Автовазі. Офіс Ніссана не підтверджує, але і не спростовує ці відомості.