Хот-хетч Hyundai i30 «N Option отрекламировал персоналізацію

Хот-хэтч Hyundai i30 «N Option» отрекламировал персонализацию

Перед нами поки лише шоу-кар, але він показує опції, які будуть запущені на потік найближчим часом, пояснює виробник.

Хот-хетч Hyundai i30 N і сам по собі видатний автомобіль. Налаштована командою Альберта Бирманна підвіска, «турбочетвірка» Theta 2.0 T-GDI на 250 або 275 л. с., більш жорсткий, ніж у простого i30, кузов… Але покупці моделі тепер можуть у цей рецепт додати ще трохи «спецій». На автошоу в Парижі компанія показала п’ятидверку i30 N «N Option (релізі також застосовується написання i30 «N Option, без дублювання N). Це рухлива вітрина можливостей індивідуалізації.

Хот-хэтч Hyundai i30 «N Option» отрекламировал персонализацию

Одна з найпомітніших добавок — велике вуглепластиковоє антикрило з логотипом N. Друга яскрава риса — литі легкосплавні 20-дюймові диски з полусликами. Нагадаємо, на серійному i30 N стоять диски на 18 дюймів або на 19 як опція, з високопродуктивними, але все ж дорожніми шинами.

У опціональних деталей компанія додала вуглепластиковий капот з вентиляційними прорізами, нестандартний спліттер з вуглепластика і нову решітку радіатора з червоним кантом в нижній частині, нестандартні вихлопні патрубки і перекроєний задній бампер з вертикальним ліхтарем по центру. Спеціально для шоу-кара розроблена нова матова фарба.

Хот-хэтч Hyundai i30 «N Option» отрекламировал персонализацию

У салоні з’явилися кермо з алькантарою і вуглепластикові вставки на дверях, передній панелі та рульовому колесі. Алькантара з’явилася у верхній частині передньої панелі, на кріслах можна помітити помаранчеву поздовжню смугу, а ще тут нестандартні рукоятка «механіки» і педалі.

Всього шоу-кар N Option показує 25 нових деталей в екстер’єрі та інтер’єрі, які стануть доступні зарядженого хетчбека. Віце-президент групи Hyundai за автоспортивному напрямом і високопродуктивних моделей Томас Шемера говорить, що даний набір опцій разом з недавно представленим пакетом N Line для простих i30 означає подвійний підхід до кастомізації моделей, розширює аудиторію суббренду N. Споріднений «гарячий» ліфтбек i30 Fastback N не згадується, однак навряд чи він залишиться без аналогічної програми індивідуалізації. Додамо, що в Росії офіційно не продається ні одна з варіацій «ай-тридцятого» нового покоління.