Фордовци випробували узгоджений проїзд перехресть

Фордовцы испытали согласованный проезд перекрёстков

Рівно те ж саме досвідчені водії могли б зробити і без будь-якої електроніки. Особливо, якщо кілька разів відрепетирують. А з підстраховкою все ж спокійніше.

У компанії Ford звернули увагу, як спритно люди в натовпі трохи прискорюються або злегка пригальмовують, щоб пропустити поспішають навперейми, але при цьому не зупиняються. Той же принцип ліг в основу технології проїзду перехресть без світлофорів IPM (Intersection Priority Management, управління пріоритетами на перехрестях). Автоматику навіть побудували і випробували на цьому тижні на вулицях британського Мілтон-Кейнса в рамках більш великого європейського проекту UK Autodrive, учасником якого є і Ford.

Очікування зеленого сигналу забирає у водіїв в сумі два дні за рік, лякає Ford і продовжує: 60% ДТП трапляються на перехрестях. Загалом, треба щось терміново робити. Якщо перехрестя навряд чи зникнуть в найближчому майбутньому як клас, то світлофори — можуть. Але для цього всі машини повинні бути «підключеними».

Через систему зв’язку типу Vehicle-to-Vehicle (V2V) машини в певній зоні діляться один з одним даних про координати, напрямку руху поточної швидкості. Бортові системи IPM визначали наближення до перехрестя і наявність інших автомобілів поблизу, а потім обчислювали, який з них досягне його раніше. Якщо прогнозований зазор між транспортними засобами малий або відсутній (легковика йдуть до зіткнення), IPM обчислює оптимальну швидкість для кожного учасника.

Фордовцы испытали согласованный проезд перекрёстков

Компанія Ford є одним з лідерів у розвитку автономного транспорту (цей напрямок навіть нещодавно було виділено в дочірню компанію Ford Autonomous Vehicles).

Діапазон швидкості можна було побачити на екрані в приборку, і якщо в нього потрапити, то обидві машини могли минути перехрестя, не заважаючи один одному і без зупинки. Поки завдання виконували водії-випробувачі, але з розвитком безпілотників самі автомобілі могли б координувати свої швидкості зближення. Бонус такої системи — економія палива, адже не потрібно зупинятися, а потім розганятися.

Фордовцы испытали согласованный проезд перекрёстков

Фордовци не раз показували і різні варіанти «спілкування» машин між собою і з інфраструктурою. У новій системі таке спілкування є ключем до успіху.

Виходить: замість того, щоб налагодити «розмова» автомобілів зі світлофорами, краще взагалі прибрати світлофори. Ну, у всякому разі на перехрестях з помірним трафіком. Залишається відкритим питання — як бути з пішоходами? Або скрізь знадобляться підземні переходи, або людям доведеться теж «вживлювати» щось на зразок автопілота.