Фірма Tesla провела «саме істотне оновлення софта

Фирма Tesla провела «самое существенное» обновление софта

Після апдейта активуються всі вісім зовнішніх камер, що забезпечують 360-градусний огляд. Монітор мертвих зон, раніше цілком полагавшийся на ультразвукові датчики, відтепер використовує бічні і задні камери. З фронтальної можна записувати 10-хвилинне відео.

Кросовер Tesla Model X, хетч Model S і седан Model 3 отримали «саме істотне оновлення» програмного забезпечення Software Version 9.0. Щоб встановити його, достатньо підключити електромобіль до Wi-Fi, піти додому і дистанційно натиснути пару кнопок. Користувальницький інтерфейс став простіше і зрозуміліше: всі основні додатки зібрані в одному місці на панелі запуску. З’явилися нові функції і прихований бонус-пасхалка у вигляді класичних аркадних ігор від Atari, з елементами управління на сенсорному екрані і кермі. Зрозуміло, ігри запускаються тільки в режимі паркінгу.

Фирма Tesla провела «самое существенное» обновление софта

«Сюрприз», який Tesla обіцяла подати на шоу Grand Basel в Швейцарії, виявився черговим прототипом Родстера з наглухо тонованими стеклами. На його європейській прем’єрі компанія оголосила, що перші 100 електрокарів Roadster ціною $250 000 з’являться в Старому Світі до 2020 року.

Екранна візуалізація тепер показує велосипеди та мотоцикли, розрізняє типи вантажівок. Керувати клімат-контролем в Моделях S і X стало зручніше: для включення обігрівів сидінь, керма і зони спокою двірників не треба закопуватися в основному меню. Температура у «трійці» регулюється одним дотиком. На дисплеї видно, як повітря тече по салону, що дозволяє точно направляти потоки.

Також заробила «сама передова функція автопілота» — Navigate on Autopilot. Тобто будь-яка Model здатна самостійно справлятися з розв’язками шосе, але чекає від власника схвалення на кожен маневр. Поки функція діє віртуально, у фоновому режимі для збору даних… «Це зайве нагадування про те, що, коли ви володієте Теслою, у вас є машина, яка з часом стає краще», — резюмує виробник.