Електрокар Renault K-ZE взяв за основу компакт Kwid

Электрокар Renault K-ZE взял за основу компакт Kwid

«Група Renault була піонером і стала європейським лідером в області електромобілів. Тепер ми представляємо модель Renault K-ZE — доступний за ціною електричний сіті-кар, натхненний кросоверами і поєднує в собі все краще від групи Renault», — заявив глава альянсу Карлос Гон.

Про швидке перетворення бюджетного хетча Renault Kwid у електромобіль інсайдери кажуть другий рік. Тепер чутки офіційно підтверджені концептом Renault K-ZE, який представлений на Паризькому автошоу. Машинка володіє запасом ходу в 250 км по циклу NEDC, і більше про її здібності поки нічого не відомо. Тим не менш ясно, що батарейний Kwid стане глобальною моделлю. Європі доведеться почекати, оскільки першим K-ZE в 2019-му отримає Китай як найдинамічніший ринок електрокарів.

Электрокар Renault K-ZE взял за основу компакт Kwid

Міський електромобіль A-сегмента наділений «спокусливим спортивним дизайном», і в ньому не відразу впізнається Kwid, який взагалі не згадується в описі. Однак нове тут тільки обличчя з вузькими світлодіодними фарами. Та й акронім K-ZE — явно Kwid Zero Emission.

Виробництвом серійного Renault K-ZE займеться компанія eGT New Energy Automotive, створена рік тому альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi і Dongfeng Motor Group.
Завод в Шияне буде щороку збирати 120 000 електрокарів. Раніше в пресі фігурувала орієнтовна ціна в $7000-8000 (455-520 тисяч рублів). З усього оснащення моделі чомусь згадані тільки датчики паркування на кормі, камера заднього виду і центральний дисплей з навігацією. Зауважимо, про можливу появу Квида в Росії висловлювався в минулому році Ніколя Мор.