Чотири моделі Audi в Росії викликані на заміну насоса

Четыре модели Audi в России вызваны на замену насоса

Нинішній відгук — третій за величиною для Audi в цьому році і в нашій країні. Найбільшу кількість, 11 003 машини, вирушило на сервіс в травні. Лютнева акція охопила 6737 автомобілів. Кросовер Q5 (на фото) бере участь у всіх трьох.

Насос охолоджуючої рідини може перегрітися і вийти з ладу. Виною тому волога в електронних компонентах і/або сміття з системи охолодження, що блокує роботу помпи. У квітні марка Audi оголосила глобальну кампанію по всьому світу повинно бути відкликана 1,16 млн автомобілів. У Росії аналогічна акція почалася ще в 2017-му, зібравши 14 018 машин. У червні вона «забрала» 769 штук. Настав час третьої хвилі: охоплено 6687 одиниць. Як і в минулі рази, це моделі Audi A4, A5, A6 і Q5. Період реалізації той же: 2012-2017 роки.

Четыре модели Audi в России вызваны на замену насоса

Седани Audi A6, якщо не брати в розрахунок такий же червневий відгук, в минулий раз ремонтувалися в 2017 році: з систем безпеки і софта.

Спецам дилерських центрів потрібно не тільки поміняти нещасливий насос, але й оновити софт блоку управління двигуном. Переліком VIN-номерів поділився Росстандарт. Тим часом у Північній Америці набирає хід нова сервісна акція, яка зачепила 1916 спорткарів Audi R8. Купе і родстери запідозрені у витоку трансмісійної рідини, яка при маневрах на високій швидкості може потрапити на гарячі деталі двигуна та підвищити ризик пожежі.