Бренд Volkswagen додасть в лінійку компактний пікап

Бренд Volkswagen добавит в линейку компактный пикап

Відповідно до опису, безіменна поки модель — орієнтована на експлуатацію в місті автомобіль, що поєднує універсальність робочої конячки з цифровими благами цивілізації.

Шостого листопада на бразильському автошоу в Сан-Паулу компанія Volkswagen представить «екстраординарний» концепт пікапа. Заявлено, що прем’єра «почне відлік до запуску серійної версії», яка вийде на ринок Бразилії «в осяжному майбутньому». Однією з найбільш примітних інновацій машини названий багатоваріантний вантажний відсік: за кілька простих кроків його можна значно розширити завдяки складній задньої панелі кабіни.

Бренд Volkswagen добавит в линейку компактный пикап

Швидше за все, трансформація кабіни для вантажів підглянена у минулого пікапа Chevrolet Avalanche (2001-2013). В його системі Midgate перегородка разом зі знятим, але закріпленим на ній склом накриває складений другий ряд сидінь, утворюючи рівну підлогу.

Німці повідомили, що повнопривідний пікап буде побудований на платформі MQB, і натякнули на близьку спорідненість новачка з компактним кросовером Tiguan (довжина — 4486 мм, колісна база — 2681). У модельній лінійці вантажівка займе позицію під Амароком. «Потенціал концепту настільки великий, що він може бути прийнятний для інших регіонів», — каже Volkswagen, надихаючи в першу чергу американців і австралійців. Зауважимо, що у Амарока може з’явитися і старший брат, явлений навесні у вигляді прототипу Atlas Tanoak.