Безкоштовні тренінги Форда дісталися до Сибіру

Бесплатные тренинги Форда добрались до Сибири

В кожному з трьох міст заняття будуть проходити чотири дні. Вони включать в себе як теорію, так і практику. Записатися можна на сайті проекту.

Російський проект «Академія безпечного водіння Ford» є частиною міжнародної програми Ford Driving Skills for Life, що стартувала в США в 2003 році. В Росії програма підвищення майстерності водіїв, які недавно отримали права, прийшла в 2014-м. Вона почалася зі столичного регіону, а пізніше побувала в кількох містах, включаючи Санкт-Петербург і Сочі. Тепер спільне підприємство Ford Sollers, виробник і дистриб’ютор Фордів в Росії, оголосив: безкоштовні тренінги Форда для початківців водіїв вперше пройдуть у трьох містах Сибіру — Новосибірську, Красноярську і Іркутську (з 11, 18, 25 жовтня).

Бесплатные тренинги Форда добрались до Сибири

Колишні тренінги фордівської Академії в Росії відвідали більше 10 000 чоловік. Програма оформлена як «консультаційні послуги по керуванню», тобто не є освітній. Відвідав курс водіям видається сертифікат, що свідчить просто про сам факт проходження курсу.

Крім вивчення правил поведінки в аварійної ситуації, керування машиною на різній швидкості, основ комунікації водіїв між собою, розробники цього року додадуть в набір практику екстреного гальмування, безпечного для себе і оточуючих, вправа на об’їзд перешкоди, що імітує наслідки відволікання уваги і подальший підйом, а ще блок занять з безпечного перевезення дітей різних віків. Додамо, що пов’язані з яким-небудь автовиробником шкіл водійської майстерності в Росії вже чимало. Але, зазвичай, їх послуги платні. Правда, можна ще пригадати безкоштовний сеанс в школі Ягуара-Ленд Ровера, який дарують водіїв, які купили машину цих марок. Якщо хтось з наших читачів буде на фордівських курсах (або вже), поділіться враженнями — наскільки корисними вони опинилися.