«Заряджений» Hyundai i30 Fastback N продублював хетчбек

«Заряженный» Hyundai i30 Fastback N продублировал хэтчбек

У «енний» набір входять: червоні смуги на носі і кормі, решітка N Grille з крупною сіткою, фронтальний N-бампер із збільшеними повітроводами, чорні спідниці з боків, два круглих вихлопних патрубка, нарощений спойлер на п’ятій двері, задній бампер з дифузором.

Хетчбек Hyundai i30 N перевершив очікування: за шість місяців 2018-го в Європі продано майже 3000 штук, причому першу сотню машин у Німеччині розхапали за 48 годин. А адже N-ціни починаються з 30 300 євро (2,3 млн рублів), тоді як звичайний «ай-тридцятий» коштує вдвічі дешевше, від 14 990. Версія Fastback обійдеться мінімум в 18 490. Стало бути, наша герой — «заряджений» Fastback N — попросить 35-36 тисяч. Але це буде після жовтневої прем’єри на Паризькому автошоу.

«Заряженный» Hyundai i30 Fastback N продублировал хэтчбек

Команда Альберта Бирманна створила диво. «П’ятидверне купе», незважаючи на всі відмінності від хетча, в розгоні до 100 км/год повторює його з точністю до десятих часток: тут ті ж 6,1–6,4 с. А адже є різниця в масі (близько 50 кг), довжиною (115 мм), висоті (30 мм) і так далі.

«Заряженный» Hyundai i30 Fastback N продублировал хэтчбек

У чорно-червоному інтер’єрі з контрастною N-прострочуванням повинні виділятися N-кермо з додатковими перемикачами, приладова N-панель і N-селектор коробки передач. Ніяких відмінностей від хетча не помічено, зате обсяг багажника Фастбека — 450-1351 л проти 395-1301.

З силовим агрегатом ніяких сюрпризів. Бензинова «турбочетвірка» 2.0 T-GDI розвиває 250 л. с., пакет Performance підвищує віддачу до 275 сил. Крутний момент незмінний — 353 Н•м. Шестиступінчаста «механіка» безальтернативна.

Оскільки Veloster N в Європі недоступний, Fastback N став другою «енної» машиною в Європі. Він практично в усьому повторює першу, і це навіває нудьгу. Компанія спробувала розігнати її жартом про світовий рекорд. На заході Данії неподалік один від одного знаходяться села з назвами Рим і Париж. Титуловані гонщики Тьєррі Невілль і Габріель Тарквини осідлали Фастбек і з’ясували, хто швидше подолає відстань між столицями». Про цій дуелі розповідає ролик. Тепер же марці треба їхати в справжній Париж, а росіянам у цій історії відведена роль сторонніх спостерігачів, адже у нас Hyundai i30 не представлений ні в якому вигляді.