Ювілейний концепт Smart Forease засмутив скупістю

Юбилейный концепт Smart Forease огорчил скупостью

Відсутність даху автори концепту подають так, ніби вони наново винайшли кабріолет: «Forease безкомпромісно відкритий для сонячних променів і вітру, що дозволяє пасажирам насолоджуватися вільним водінням».

Марка Smart, заснована 24 роки тому, вирішила відсвяткувати 20-річний ювілей на Паризькій виставці. Кругла дата в історії бренду є: у 1998-му стала на конвеєр перша модель Smart City Coupe. Нагадати про знаменну подію покликаний концепт Forease, побудований на основі електрокара Smart EQ Fortwo Cabrio. Шоумобиль незвичайний для Смарта, оскільки ніяких нових ідей він не містить взагалі — це просто злегка змінений серійний кабріолет. Ніби виправдовуючись, автори говорять про «мінімалістичному стилі» і данини поваги до піонерів, якими вважаються прототипи Crossblade (2001 рік) і Forspeed (2011).

Юбилейный концепт Smart Forease огорчил скупостью

Головний стиліст Даймлера Горден Вагенер побачив плюси в скупості концепту: «Його дизайн редукований і чистий. Це доказ того, що Smart мислить нетрадиційно». Новий бос марки Катрін Оадк зазначила «освежающе просту форму задоволення від водіння без компромісів».

Юбилейный концепт Smart Forease огорчил скупостью

Кермо обрізаний, пара дефлекторів в центрі замінена круглими екранчиками, з’явилися нові варіанти обробки, а все інше без поправок перекочувало з серійного кабрика.

Від стандартного Fortwo Cabrio цей зовні відрізняється фальшрешеткой з вогнями, новим малюнком фар і ліхтарів, оформленням бамперів, прихованими дверними ручками, оригінальним дизайном коліс. Короткий лобове скло і відсутність стійок роблять неможливим використання навіть м’якого верху, а «купола» за головами сідоків потрібні для безпеки. Загалом, будь цей концепт роботою студентів, його слід було б похвалити, але на ювілейний Smart він явно не тягне. Попередній шоу-кар Vision EQ Fortwo був на порядок крутіше.