Універсал Toyota Corolla Touring Sports пообіцяв простір

Универсал Toyota Corolla Touring Sports пообещал простор

За зовнішність нових п’ятидверних Королл несе відповідальність європейський дизайн-центр в Завентеме (Бельгія). Із спектру TNGA моделям дісталася платформа GA-C: McPherson спереду, ззаду багаторичажка. Причому вперше буде доступна адаптивна підвіска AVS (Adaptive Variable Suspension).

Оскільки японці відмовилися від імені Auris, «сарай» Touring Sports буде представлений четвертого жовтня в Парижі як Corolla. «Завдяки переходу на архітектуру TNGA новий універсал — вже не просто варіація хетчбека, а самостійна модель», — підкреслює Toyota. На доказ компанія призводить колісну базу, яка у «вагона» на 60 мм довше — 2700. Однак по дизайну (де це можливо) і технічній начинці Touring Sports дослівно повторює хетч.

Универсал Toyota Corolla Touring Sports пообещал простор

Дизайнери вважають, що вийшов shooting brake зі спортивним профілем. У якості «ексклюзиву для сегменту» Touring Sports з моменту запуску на ринок Європи буде пропонуватися в чотирьох варіантах двокольорового забарвлення кузова, тобто з чорним дахом і стійками.

Универсал Toyota Corolla Touring Sports пообещал простор

Ключовою перевагою платформи GA-C названа низька опорна точка передніх сидінь, що дозволяє опустити центр тяжіння. Ряди крісел розташовані на відстані 928 мм Об’єм багажника далеко не рекордний — 598 л за стандартом VDA.

У обох пятидверок є тільки один «звичайний» двигун — бензиновий турбомотор 1.2 (116 к. с., 185 Н•м). Зате гібридних установок з електромотором дві. Вони включають «атмосферники» 1.8 і 2.0, володіють сумарною потужністю 122 і 180 сил. Судячи по японському хетч, коробками передач послужать шестиступінчаста «механіка» і варіатор. До речі, «турбочетвірка» 1.2 сумісна з повним приводом, але запропонують його європейцям — питання. На сторожі безпеки буде стояти комплекс Toyota Safety Sense.