Універсал Kia ProCeed буде доступний тільки у версії GT Line і GT

Универсал Kia ProCeed будет доступен только в версиях GT Line и GT

За рахунок переднього звису у 885 мм новобранець на п’ять міліметрів довше (4605), ніж звичайний універсал. На стільки ж зменшений кліренс (до 135). Разом з тим shooting brake на 43 мм нижче (1422).

Назва моделі дійшло до третьої щаблі еволюції: pro_cee’d (хот-хетч, 2013 рік) — Proceed (концепт, 2017 р.) — ProCeed (прописні літери в межах слова нині використовує хіба що Buick). Коли ProCeed перетвориться в Просід, тобто приїде в Росію, невідомо. Московський офіс KIA вважає, що говорити про це зарано. У листопаді ProCeed встане на конвеєр в Жиліні (Словаччина), стало бути, на горизонті імпорт і залежність від курсів валюти. Європейські продажі заплановано на перший квартал 2019-го… Не виключено, що наша доля — традиційний Ceed Sportswagon.

Универсал Kia ProCeed будет доступен только в версиях GT Line и GT

Незважаючи на притиснуту дах, багажник розгубив лише шість літрів (594). Спасибі дизайнерам з Франкфурта. Білий ProCeed на всіх фото «підігріта» версія GT, червоний — топ-комплектація GT Line. Логічно запитати: чи буває ProCeed GT у виконанні GT Line? Відповідь негативна.

«Альтернатива трьохдверного хетч», наділена «ДНК купе», відрізняється від інших членів сім’ї унікальним дизайном переднього бампера, а заднє скло Просида нахилене під кутом 64,2° (у Спортвагона — 50,9°, у хетча — 52,4°). Віконце у задній двері прикрашає хромований «плавець» Sharkblade, спадщина концепту. На старті продажів буде десять кольорів кузова і кілька варіантів легкосплавних дисків діаметром 17 і 18 дюймів.

Универсал Kia ProCeed будет доступен только в версиях GT Line и GT

У Просиде чорна стеля, D-образний кермо йде «в базі». Оздоблення сидінь синтетичною шкірою і замшею з контрастною прострочуванням у виконаннях GT Line і GT, звичайно, різна. Бічна підтримка теж. В іншому це типовий для нових Сидів салон.

У моторній гамі сюрпризів немає: бензинові 1.0 T-GDi (120 л. с., 172 Н•м), 1.4 T-GDi (140 л. с., 242 Н•м) і дизель 1.6 CRDi (136 л. с., 280-320 Н•м) агрегатуються з шестиступінчастою «механікою» і семидиапазонным «роботом». На GT-вершині — «турбочетвірка» 1.6 T-GDi (204 л. с., 265 Н•м) з тими ж коробками. На додаток до шести подушок безпеки в стандартне оснащення для Європи увійшли «автоматичні» фари, система запобігання зіткнень, контроль рядності руху з задатками автопілота другого рівня, круїз-контроль з функцією Stop & Go, моніторинг мертвих зон, паркувальний асистент і так далі. Публічний дебют Просида — на початку жовтня на Паризькому автошоу.