УАЗ Патріот обзавівся поліпшеними двигуном і підвіскою

УАЗ Патриот обзавёлся улучшенными мотором и подвеской

При побіжному погляді здається, що інтер’єр у Патріота колишній, проте в дверних отворах з’явилися поручні, полегшують посадку.

Неофіційна інформація про оновлений позашляховик УАЗ Патріот виявилася вірною. Представники компанії розповіли Драйву, що машини 2019 модельного року отримають модернізований 150-сильний мотор 2.7 ЗМЗ Про, від УАЗа Профі (у нинішньої моделі лише 135 сил). Ще нам офіційно підтвердили «автомат», правда, він буде доданий в асортимент Патріотів тільки навесні, а поки у «механіки» альтернативи немає.

УАЗ Патриот обзавёлся улучшенными мотором и подвеской

Зовні відрізнити нову машину від дореформеної навряд чи можливо. Зате тут поліпшена шумоізоляція, модернізований передній міст, перенастроєна підвіска (задня в тому числі зроблена трохи м’якше).

Запуск оновленого виробництва Патріота відбудеться 20 вересня, причому пройде в прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі УАЗа (початок о шостій вечора). Це буде новий формат презентації машини. Стоячи прямо поруч з конвеєром, по мірі складання першого примірника Патріота-2019 його розробники будуть розповідати про зміни в автомобілі. Глядачі побувають в цехах штампування і зварювальному (він, до речі, в нинішньому році був модернізований), побачать, як у кузов встановлюють мотор і трансмісію, віртуально відвідають випробувальний полігон.

Було — стало

УАЗ Патриот обзавёлся улучшенными мотором и подвеской