У купе Subaru BRZ покращилася аеродинаміка і підвіска

У купе Subaru BRZ улучшились аэродинамика и подвеска

Всередині задніх колісних арок тепер встановлені «плавці». Розгледіти їх на цьому знімку над супортом швидше неможливо. Це виступаючі на кілька міліметрів пластини, які знижують турбулентність повітряних потоків.

Двухдверка Subaru BRZ і її сестра Toyota GT86 постійно модернізуються в дрібних, здавалося б, деталі. Цього разу інженери оптимізували налаштування амортизаторів, щоб поліпшити керованість, і додали ледь помітні аеродинамічні «плавці». У гоночної версії BRZ RA Racing змінилися форма каркаса безпеки і дизайн чотирьохточкових ременів. На цьому оновлення «бі-ар-зетки» завершилося, допрацьовані машини вже продаються в Японії. Тим часом у кросовера Subaru XV з’явилося нове топове виконання Advance з гібридною установкою e-Boxer.

У купе Subaru BRZ улучшились аэродинамика и подвеска

У версії унікальний колір кузова Lagoon Blue Pearl поєднується з хромом, сріблястим металом і синім оформленням інтер’єру. Продажі на японському ринку почнуться в жовтні.

Сам по собі XV Hybrid з’явилася ще в 2013 році, а три місяці тому в США дебютувала модифікація Crosstrek Hybrid, яка підключається до розетки. Стало бути, e-Boxer — просто введене в ужиток позначення помірного гібрида з «оппозитником» 2.0 (145 к. с., 188 Н•м) і електромотором (13,6 л. с., 65 Н•м) в безступінчастої трансмісії. Витрата палива — 5,2 л/100 км по японському циклу JC08, а за стандартом WLTP виходить 6,6 л/100 км. до Речі, Forester e-Boxer з аналогічною установкою в Японії вже існує. Наостанок зауважимо, що в Росії Subaru BRZ не пропонується.