У корейського седана Kia K3 вперше з’явився побратим-хетчбек

У корейского седана Kia K3 впервые появился собрат-хэтчбек

Фронтальна частина повністю скопійована з седана K3. Вся помітна спереду GT-атрибутика зведена до шильдіку на затемненій решітці, чорним корпусам зовнішніх дзеркал, накладкам на пороги і особливим 18-дюймовим колісним дискам.

Одного разу ми вже говорили, що Ceed і Cerato — одна і та ж модель в різних кузовах. У Південній Кореї ця модель називається Kia K3 і може бути тільки седаном. Але в жовтні на внутрішній ринок вперше вийде хетчбек K3 GT. Судячи з усього, компанія KIA вирішила все ж не залишати співвітчизників без «підігрітою» пятидверки Ceed GT. «Ка-третій» теж отримав «турбочетверку» 1.6 T-GDi (204 л. с., 265 Н•м) і семиступінчастий «робот» з двома зчепленнями.

У корейского седана Kia K3 впервые появился собрат-хэтчбек

Ззаду відмінні GT-ознаки — роздвоєний вихлоп, спойлер і дифузор. Зауважимо, що корми не скопійована з Сіда або Спортсвагона.

Хетч K3 GT повинен бути трохи просторіше Сіда хоча б тому, що у нього на 50 мм більше колісна база (2700). Ширина однакова (1800). Як уже показав Ceed GT, оспортивленным пятидверкам покладаються повністю незалежна підвіска, збільшені гальмівні диски, зменшений кліренс, «укорочений» кермо тощо. Цікаво, чи отримає корейська споживач в тому чи іншому вигляді ProCeed GT. Правда, універсала Kia K3 не існує, але так і хетча не було.