У Брюсселі розпочалося виробництво електрокара Audi e-tron

В Брюсселе началось производство электрокара Audi e-tron

«Наш завод у Брюсселі — перше в світі виробництво в преміум-сегменті, сертифіковане як CO2-нейтральне. Ми компенсуємо все викиди за рахунок енергії з поновлюваних джерел і через екологічні проекти», — зазначив член правління Audi Петер Кесслер (на фото праворуч).

Сьогодні бельгійський завод Audi Brussels приступив до серійного випуску кросовера Audi e-tron. Брюссельський конвеєр запрацював до світової прем’єри електромобіля (вона відбудеться 17 вересня в Сан-Франциско) і, що цікавіше, за один день до презентації прямого конкурента по імені Mercedes-Benz EQC. Той буде збиратися в Бремені, але лише в 2019 році. Стало бути, Audi e-tron і на ринок вийде раніше.

В Брюсселе началось производство электрокара Audi e-tron

У салоні кросовера є п’ять дисплеїв, але інженер використовує шостий, щоб показати, як e-tron допомогою трьох режимів рекуперації повертає в батарею понад 70% витраченої енергії.

Про це «чотири кільця» поки не говорять, але за всіма ознаками серійна модель буде називатися Audi Q6 e-tron. Її публічна історія почалася в 2015 році з концепту. Потім інформація поширювалася невеликими порціями, і вже можна скласти досить чіткий портрет. Віддача двох електромоторів — 360 к. с., 561 Н•м (overboost 408 к. с., 664 Н•м). Літієво-іонна батарея ємністю 95 кВт•год забезпечує запас ходу більше 400 км по циклу WLTP. Для кращої аеродинаміки паркетника дісталися віртуальні дзеркала. Інтер’єр повністю розсекречений. Очікувана ціна машини — близько 70 тисяч євро (5,5 млн рублів). Зауважимо, Jaguar I-Pace скоро можна буде купити в Росії за 5 825 000.